Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Lisede Alan Değitirebiliyor Muyum ? Nasıl Değiştirebilirim ?

O omer.oksuz07 Konu Sahibi
5 ay (1 mesaj)
Merhaba abilerim ablalarım size bir konu danışmak istiyçorum ben lgs ye girdim ve sonuçlar açıklandı puan pek fazla değil teknik meslek liselerine tutuyor okulun puanları alana göre değişiklik gösteriyor bana yakın olan alan bilişim alanı ve malesef yaşadığım şehirde sadece 3 tane bilişim alanı taşıyan okul var tercihimi bu alana vericem ancak okul beni almazsa başka alanlar bana yakın gelmiyor başka alan seçtiğim okula gittiğimde alan değiştirebiliyor muyum eğer değiştirebilirsem nasıl yapabilirim bilgisi olan yardımcı olabilir mi şimdiden teşekkürler :)
D dergul
5 ay (3980 mesaj)
her alanın belli bir kontenjanı vardır. ilk sene alanını değiştirebilirsin ama, seçtiğin yerin kontenjanında açık olması gerekir. genede tercihinde iyi düşün. bilişim teknolojileri popüler ama, bilgisayarla ilgilenmen, bu alanı yapabileceğin anlamına gelmiyor. bu yüzden seçeceğin alan ile ilgili iyi bir araştırma yapmanı öneririm.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

O omer.oksuz07 Konu Sahibi
5 ay (1 mesaj)
cevap verdiğin için teşekkürlerDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.