Bu konudaki kullanıcılar: 4 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
317
Tıklama
0
Öne Çıkarma
LİG TV SORUNU

T TossA CoinTo Your Witcher Konu Sahibi
7 yıl (8382 mesaj)
Arkadaşlar ben yeni üyelikle digitürk ve ligtv aldım. alırken lig tv paketlerinden şampiyonlar paketini aldım imzaladığımız sözleşmeyede o şekilde kodlandı. Ama ligtv kanalına baktıgımda paketimde bulunmayan takımların maçlarını da görebiliyorum. şimdi burada anladığım kadarı ile bir sıkıntı var. henüz fatura gelmediği için acaba bir yanlışlık mı var bilemiyorum acaba yanlışlıkla superlig paketini mi verdiler . sonucta o paket daha pahalı ve ben o maçları izlemiyorum zaten. Aynı durum başına gelen var mıdır aranızda merak ettim. cevap yazanlara şimdiden teşekkürler.
Not: digiturkten müştei hizmetlerini arayıp da canlı biri ile görüşme şansımız yok mu ne yaptıysam hep şunu tuşla bunu tuşla müşteri temsilcisine bir türlü aktartamadım kendimi.
T turgay26
7 yıl (942 mesaj)
ilk ay tüm kanallar açık muhabbeti yüzünden izliyor olabilirsiniz.
T TossA CoinTo Your Witcher Konu Sahibi
7 yıl (8382 mesaj)
Cevabınız için teşekkürler sonunda digi ye ulaştım ve evet bedava olay yüzünden öyleymiş. bitince başlatacağım artık ligtv yi.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.