Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
4
Cevap
0
Tıklama
6
Öne Çıkarma
Life Is Strange Türkçe Yama Çalışması [%25 YAPILIYOR...]

R
Radless
geçen hafta (1 mesaj)


Merhaba forum üyeleri, bildiğim üzere "Life Is Strange" için yapılmış adam akıllı hiç bir türkçe yama yok [Yarım yamalak, türkçe karakter sorunları, falan filan..] yada ben bulamadım araştırdığım halde, ve bu arada oyun 2015 de çıktığını biliyorum ama olurda benim gibi oyuna yeni başlayacak olucaklar olursa diye düzgünce 1-5 Bölüm içinde yakında türkçe yamasını çıkartmaya ve sizlere paylaşmaya çalışacağım ve bu çalışmamda bittiğinde "Life Is Strange 2" içinde bir türkçe yama yapmaya çalışacağım.
Çeviri Durumu:

%25


Çeviren:

Radless


Çeviri Testi:

RadlessNot: Bu forumdaki ilk konum kötü olduysa kusura bakmayınız elimden geleni yapmaya çalıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Radless -- 5 Aralık 2018; 15:0:13 >


D
dogukan1216
geçen hafta (516 mesaj)
Life is Strange 1 için bir şey diyemem ama Life is Strange 2 için biz zaten çeviriyi başlattık ve %90 ı da bitti. Bu bir kaç gün içinde test aşamasına geçeceğiz. Eğer istersen bizim ekibe katılıp, Life is Strange 2 diğer bölümlerde ve başka yamalarda yardımcı olabilirsin.


http://whynotceviri.com/
M
mw1337
geçen hafta (57 mesaj)
Hayat Tuhaf
M
Miralay Kaplan
4 gün (74 mesaj)
Güzel bir oyundu. Türklerden ilgi göremedi. Bu part pırt olayı yüzünden sanırım. Yarım saat oyna sonra oyunun diğer bölümünün gelmesini bekle 2 3 ay.
Satın aldığımda baya bir site dolaştım yama için orada part 2 şurada part 3ü derken hepsini farklı farklı yerlerden topladık. Bazıları düz şekilde çevirilmi bazılar translate kullanmış bazıları hiç çevirilmemişti.
Oyunda değişik ergen jargonları mevcuttu tabi bunu çeviriye yansıtmayı ya hiç beceremediler yada hiç düşünmediler.
-Eat me" (Beni ye) diye çevirene selam olsun.
M
Mr.Hahn13
4 gün (1137 mesaj)
Çeviren arkadaş bizimle iletişim kurarsa ona bütün bölümleri çevirmesinde yardımcı olacağız ve ona her konuda destek olacağız


Why Not Çeviri