Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
339
Tıklama
0
Öne Çıkarma
LG Web Sitesinin Adresini Değiştirdi

E excel Konu Sahibi
12 yıl (96 mesaj)

 

LG, WEB SİTESİNİN ADRESİNİ DEĞİŞTİRDİ:

 www.lg.com

 

LG Electronics, küresel marka web sitesi olanwww.lge.com adresinden,www.lg.com adresine geçti

 

Tüketici elektroniği, mobil iletişim ve ev aletleri (beyaz eşya) sektörlerinin küresel lideri ve teknoloji öncüsü LG Electronics (LG), küresel marka web sitesi olan www.lge.com adresinden, www.lg.com adresine resmi olarak geçtiğini açıkladı.

 

Yeni web sitesinin uygulamaya geçiş süreci, LG Electronics''in 52. kuruluş yıldönümünde başlatıldı ve hiçbir kesinti olmadan birkaç saat içinde tamamlandı. LG''nin yeni web sitesi, daha önce olduğu gibi, ziyaretçilerini kendi ülkelerinin dilindeki içeriğe otomatik olarak yönlendiriyor.

 

Konu hakkında görüşlerini bildiren LG Electronics Türkiye Başkanı Christopher Kim; ''Dünya çapındaki tüketicilerimiz, LG Electronics''i daha çok ''LG" olarak hatırlıyor. Yan yana gelen ''L" ve ''G" harfleri, bir şirket isminden çok daha fazlasını ifade ediyor. Bu harfler markamızın kimliğini ve karakterini temsil ediyor. Bu anlamda; markamızın dijital kimliğini de insanların algılama biçimine göre şekillendirilmek çok önemliydi." dedi.

 

Christopher Kim, sözlerine şöyle devam etti; ''Bu geçişle beraber, markamızı internette bulmak çok daha kolay bir hale geldi. Ayda 10 milyondan fazla tüketicinin ziyaret ettiği global web sitemiz, tüketicilerimizin sunduğumuz ürünler ve hizmetler hakkında bilgilere ulaştıkları ilk durak konumunda. Bu değişim ile birlikte web sitemize olan trafiğin ciddi ölçüde artmasını bekliyoruz."

 

 

 

 

 

 

 

J Jwjsu
2 yıl (13 mesaj)
Alem mi la napam kaç kaat bu la?< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.