Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1125
Cevap
78484
Tıklama
8
Öne Çıkarma
Cevap: LG UH850v Kullanıcı Klübü (57. sayfa)
S
2 ay
Yüzbaşı

Ben bu modelden oldukça memnunum. Örneğin forumda kronik wifi sorunlarından bahsedilir. Böyle bir problem yaşamadım. Daha düne kadar wifi ile izliyordum netflix, disney+'ı. Ancak net hızım düşük olması nedeniyle kablo ile bağladım. Ama ara ara wifi ile de izliyorum. Neyse.
Dolby Vision'undan oldukça memnunum. Yabancı forumda bahsettiklerini bilemiyorum. HDR+!ı da destekliyor. Hatta HLG'de. Her türlü formatta demo videoları denedim. Bir tek Atmos'u desteklemiyor. Yine filmi izliyorsunuz.
Harddiskte, Netflix veya Disney+'daki Dolby Viisodestekli filmleri izliyorum. Ne olduysa şu 2-3 haftadır, Netflix'te sorun var. Katalogdaki dv'li filmler artık Ultra HD 4K olarak görünüyor.
Bu modelin en beğendiğim özelliği kontrastı. HDR, Dolby Vision'lu filmlerin hakkını veriyor.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @anilkoc
A
2 ay
Binbaşı

kronik wifi sorunu sizde de mevcuttur ama netflix ve disneyde hissetmeniz zor tabi bunu. ben filmleri dizileri indirip izlerim, 60-130 gb arası filmleri wifiden izlemeye kalkınca kart ısınıyor ve kendini kapatıyor. o yüzden ben de yıllar önce kabloya döndüm, hatta shield almadan önce bu televizyon için usb 3.0 to gigabit dönüştürücü almıştım, 100 mbitlik portla donuyordu bazen yüksek bitrateli filmler.

.mkv DV'ları açmaması ve led olduğu için siyahları yeterince karartmamasından memnun değilim ancak 6 sene önce aldığım için fazla önemsemiyorum artık.
Bu mesajda bahsedilenler: @sesem
E
2 ay
Yüzbaşı

TV'den çok memnunum. Sadece geçen sene wifi sorunu oldu. İçini açıp tozlarını süpürge ile çektikten sonra düzeldi. Onun dışında 6 yıldır hiç bir sıkıntı yaşamadım. Görüntü ve ses kalitesi, 3d hepsi bir arada çok iyi bir TV. 40 watt Harman cardon ses sistemi çoğu 70 inç tvlerde dahi yok.

Bu arada son güncelleme ile web tarayıcı da güncellenmiş. Önceden çoğu online film ve dizi sitesi açılmıyordu. Şimdi dizibox, filmmodu gibi kaliteli online izleme siteleri hızlı bir şekilde açılıyor. Son güncelleme ile çok güzel oldu.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
S
2 ay
Yüzbaşı

Netflix kullanıyor musunuz.
Bu mesajda bahsedilenler: @ekoroglu
E
2 ay
Yüzbaşı

Evet. Bir sıkıntı yok. Netflixteki bütün görüntü formatlarını sorunsuz açıyor.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
S
2 ay
Yüzbaşı

Pekala Dolby Vision olarak izleyebiliyor musunuz? Eğer izliyor iseniz, tv'yi sıfırlamaktan başka çare yok. Bir de zahmet olmazsa Netflix versiyon no'yu belirtebilir misiniz? Teşekkürler.
Bu mesajda bahsedilenler: @ekoroglu
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.