Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
5
Cevap
792
Tıklama
0
Öne Çıkarma
LG Tv kumandasıyla tivibu kontrol edilir mi?
R
2 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Sihirli kumanda da var, normal LG kumandası da. Ne yapsam tek kumandaya indiremedim, tivibu kumandasını devreden çıkarmak istiyorum.T
2 yıl
Yarbay

Yok malesef hocam edemezsiniz sebebine gelince uydu cihazınız da lg marka olmalı oda olmadığına göre malesef< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

M
2 yıl
Binbaşı

Bilgi getireyim, 2019 ve 2020 model LG tvim tivibu kutusunu kontrol edebiliyor. Tek kumanda ile hem tivibu hem TV yi kontrol edebiliyorum. arayanlar için yazayım dedim.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
P
4 ay
Yüzbaşı

Hocam nasıl yapabilirim bunu?< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @mustiki212
M
4 ay
Binbaşı

Slmlar,

aşağıdaki buton 2. cihazın açma kapa düğmesi.

Kurulum için,

LG tvnin arayüzünden ev sekmesine gelin, oradan Aygıt kurulumuna gelin sonra set üstü kurulumunu seçin. (Tivibu boxu hangi HDMI üzerinden bağlı ise onu seçin) ardından size kurulum için bir sayafa açacak ve tivibumu,teledünyamı, digitürkmü, dsmartmı fln diye seçenekler çıkacak oradan türktelekomu seçin.

Sonrasında Seçtiğiniz HDMI üzerinden kontrol için bir sağda Tivibu yayınını açacak, soldada kanal değiştirme için bir buton olacak. TİVİBU kanalınız değişene kadar. tuşa basın bekleyin kanal değişmedi ise sonrakine geçin.

Yanlış hatırlamıyorsam 2. denemede tivibu boxun kanalını değiştirecek. kanal değişince tamamlandıya tıklayın hepsi bu kadar.

aşağıdaki butondan tivibu boxu açıp kaparsınız. TİVİBU boxun yayınına geçince numarlar kanal ileri geri tivibu boxu kontrol eder.

3 senedir tivibu kumandasını elime almadım. saygılar sevgiler.

aşağıdaki 2 videoyu uygulayın yeter.

1

https://www.youtube.com/watch?v=Plqn1Up3RwQ

2

https://www.youtube.com/watch?v=thNx9-kxTA4


< Resime gitmek için tıklayın >


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Prfssr
P
4 ay
Yüzbaşı

Hocam yaptım, çok teşekkür ederim.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @mustiki212
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.