Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
43
Tıklama
0
Öne Çıkarma
LG G2'nin alt kısmını açtım servis anlar mı?

Ç Çavuş Woods Konu Sahibi
5 yıl (438 mesaj)
Arkadaşlar telefonum suya düşmüştü bir zamanlar. Ama sıkıntısı yok çok şükür. Şu anda tıkır tıkır çalışıyor desem yeridir. Ekran sararmasından dolayı servise vermeyi düşünüyorum. Fakat ben telefonu daha önceden hafif miktarda suya düşürdüğüm için içini açıp alt kısmındaki vidalı bölümü açtım ve oksitlenme olmadığını gördüm. Dikkatlice geri kapattım. Dışardan baktığımda belli de olmamakta. Telefonum daha önceden de 1 kez lg servisine gitmişti. Servise verdiğimde telefonu açtığım belli olur mu? Şu linkteki gibi alt kısmının vidalarını sökerek kenarından hafif kaldırarak baktım. Fotoğraftaki gibi tamamen kaldırmadım bu arada.
https://www.gsmiletisim.com/wp-content/uploads/2015/10/lg-g2-sismis-batarya.png
K KRAK3NN
5 yıl (511 mesaj)
Anlamazlar hocam büyük bir ihtimalle.Onceden servise gitmiş nasıl olsa< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S SARIMSAKLI MAYONEZ
5 yıl (4269 mesaj)
O tür detaylara bakmıyorlar hocam. Garantisi var mı var. Root lu mu değil başla o zaman işleme. (root lu iken custom rom yüklü iken bile işleme aldıkları oldu bende) .< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.