Bu konudaki kullanıcılar: 6 misafir, 2 mobil kullanıcı
13437
Cevap
0
Tıklama
27
Öne Çıkarma
LG 2020 TV TAVSİYESİ (OLED TV, NANOCELL TV, UHD TV)

B brknil06 Konu Sahibi
2 yıl (9156 mesaj)
LG TV 2020: Tüm yeni 4K, 8K, OLED ve LCD'ler ve çıkış tarihleri

Harika 88 inç 8K OLED'den duvara asılı Galeri Serisine kadar 2020 için tüm LG TV'lerde kepçe alın.

LG'nin parlak OLED'leri, mükemmel NanoCell TV'leri ve ortalamadan daha akıllı akıllı TV'lerin hepsi 2020 için duyuruldu. LG'nin duvara yaslanacağı gibi bu yıl yeni modeller


Galeri OLED TV Dizileri.

Bu yeni LG 2020 TV'ler birkaç ay boyunca satın alınamayacak ve bu ve diğer modellerin bahar lansmanına yaklaştıkça daha fazla bilgi almayı umuyoruz, ancak LG'nin OLED'lerinin ve diğer TV'lerin sahip olmaya devam edeceğini düşünmek için her neden var en iyi TV listemizde bir yer. Takip eden aylarda gelecek olan tüm LG OLED, 8K TV ve 4K Smart TV için her duyuruyu ayrıntılı olarak bir araya getirdik.

Sadece birkaç önemli istisna dışında, bu modellerin bu yılın Mart veya Nisan aylarında piyasaya sürülmesini bekliyoruz, ancak LG'nin perakende satış için herhangi bir tarih henüz onaylamadı. Fiyatlandırma bilgileri henüz açıklanmadı.


LG 2020 TV'ler: Daha akıllı, daha savurgan ve daha iyi dinleyici


LG'nin TV'leri, gelişmiş işleme, yeni özellikler ve yetenekler ve çarpıcı yeni tasarımlarla 2020'de daha şık ve daha akıllı. Ve bu modellerin bazıları en iyi TV listemize çok iyi gelebilir.

2020 için en büyük değişikliklerden biri, LG'nin en yeni OLED ve NanoCell TV'lerinde bulunan LG'nin Alpha 9 Gen 3 işlemcisine yükseltme. Yeni çip, AI odaklı gelişmiş ölçeklendirme ve video işleme ve yerleşik Google Asistanı ve Amazon Alexa akıllı asistanları ile daha derin etkileşimi güçlendiriyor.

LG'nin tescilli akıllı TV işletim sistemi WebOS da bu yıl daha akıllı hale geliyor. AI güdümlü içerik önerileri ve uygulamalar için sezgisel menüler gibi akıllı özellikler WebOS'un önceki sürümlerinde görülse de, yeni güncelleme bir dizi gelişmiş özellik ekliyor. Özelleştirilebilir uyarılar, en sevdiğiniz sporları ve takımları takip etmenizi sağlar ve TV artık yaklaşan oyunlar hakkında bilgi veren mesajlar sağlayabilir, bir oyun başlamak üzereyken size hatırlatıcılar verebilir, başka bir oyuna geçmeniz gerekiyorsa puanınızı güncelleyebilir oyun ortası içerik ve hatta oyun sonrası golleri için ne zaman ayarlayacağınızı bile size bildirebilir.

Ekrandaki aktörler tarafından nelerin giyildiğini anlayabilen ve izlerken en sevdiğiniz dolap parçalarını hemen satın almanızı sağlayan içeriğe duyarlı araçlarla alışveriş de LG TV'lere geliyor.

Daha iyi bir HDR deneyimi için HDR performansını odanın ortam ışığına uyarlayan Dolby Vision IQ ve dinlemek için TV'lerin çerçevesine yerleştirilmiş uzak alan mikrofonları ile LG setleri de çevrelerindeki dünyadan daha fazla haberdar oluyor sesli komutlar. Bu mikrofonlar, bir CB radyo ahizesi gibi uzaktan kumandaya girmek zorunda kalmadan size akıllı hoparlör gibi daha fazla bir deneyim sunarak TV'ye yüksek sesle konuşmanıza izin verir.

Son olarak, LG'nin premium OLED modellerinin birçoğu, ATSC 3.0 TV tunerleriyle donatılacak ve yerel yayıncılar havadan TV'ye 4K ve diğer yenilikleri getirdikçe yeni nesil TV yayınlarını izlemenizi sağlayacak.

LG İmza ZX 8K OLED

LG'nin nihai OLED'i kesinlikle LG Signature ZX 8K OLED olacak. Sadece piyasadaki tek 8K OLED değil, aynı zamanda daha gelişmiş yükseltme için Alpha 9 Gen 3 işlemcinin daha güçlü bir 8K varyantını da içeriyor. Ayrıca, geçen yıl test ettiğimiz Z9 8K modelinden bir dış yükseltme kutusu ihtiyacını ortadan kaldırarak sunuyor.

Ancak Z9 hakkında sevdiğimiz her şey ZX için geri dönecek. Büyük güzel ekran, mükemmel ses kalitesi için entegre bir ses çubuğu içeren şık bir yerleşik standa sahiptir ve büyük TV'yi takmak için duvara montaj veya özel mobilya ihtiyacını ortadan kaldırır.

LG Signature ZX 8K OLED, bu yılın sonunda 77 ve 88 inç boyutlarında satışa sunulacak. LG, yeni ZX 8K OLED'lerin fiyatını açıklamadı, ancak geçen yılki 88 inçlik model 30.000 dolara satıldı, bu yüzden ucuz olmasını beklemiyoruz.

LG 8K NanoCell


LG'nin aynı derecede premium NanoCelll 8K TV'leri de artık daha geniş boyut ve değer yelpazesine sahip. Üst düzey LG Nano99, LG'nin NanoCell geliştirmesi ile 65 veya 75 inç büyük LCD ekrana sahip 8K bir görüntüye sahiptir. LG, daha koyu siyahlar ve daha keskin kontrast için karartma bölgesi kontrolünü sıkılaştıran Full Array Dimming Pro teknolojisi ile arka ışığı geliştiriyor.

LG Nano97 biraz daha ucuz olacak. LG Nano99'da sunulan, özelliklerin çoğunu, odayı dinleyen dahili mikrofonlardan ve yükseltme ve görüntü işleme için Alpha 9 Gen 3 8K AI işlemciden, ancak gelişmiş arka aydınlatma teknolojisi olmadan sunacak şekilde ayarlanmıştır. Bununla birlikte, hala tam dizi yerel karartmaya sahip olacak ve LG'nin geçmiş modellerde bu cephedeki performansından oldukça etkilendik. LG Nano97 ayrıca 65 inç ve 75 inç boyutlarında satışa sunulacak.

LG Yuvarlanabilir RX OLED

Erişim mağazalarını görmek için heyecanlandığımız bir set varsa, harika görünümlü, haddelenebilir OLED olmalı. Esnek, piyasaya sürülebilir TV'nin 2019'da satılacağına dair ilk duyurulardan sonra LG, şimdi LG Signature RX Rollable OLED olarak adlandırılan yeni yükseltilmiş modelin bu yılın ilerleyen saatlerinde satışa sunulacağını garanti ediyor.

LG'nin yuvarlanan OLED teknolojisi, OLED'in hassasiyetini ve kalitesini esnek cam ve yenilikçi segmentli sırtla birleştirerek ince TV panelinde büyüleyici bir bükülme yaratıyor. Devrilebilir ekran, kullanılmadığı zamanlarda, TV izlemek istediğiniz zamana kadar görünmeyecek şekilde şık tabanına kompakt bir şekilde kıvrılır. Gücü açın ve 65 inç ekran otomatik olarak genişler ve size diğer LG OLED TV'lerin aynı zarif kalitesini ve etkileyici akıllı özelliklerini sunar.

LG, 2020 için devrilebilir OLED'i yeniden geliştirdiğinden, aynı zamanda geçen yıl için vaat edilen ikinci nesil çipten bir adım yukarı çıkan Alpha 9 Gen 3 işlemci ile donatılmış olarak geliyor. Bununla birlikte, RX, ATSC 3.0 tuner ile donatılmayacak birkaç premium OLED modelinden biridir.

LG Signature RX Rollable OLED TV'nin ne zaman satışa çıkacağını hala bilmiyoruz, ancak fiyatı (veya en azından içinde yaşadığı özel mahalleyi) biliyoruz. LG'nin ilk yorumları, 65 inçlik haddelenebilir OLED'in perakende fiyatını 60.000 dolara koydu, ancak TV piyasaya çıktığında daha fazla olabilir.


LG Galeri Serisi (Signature GX)


2020 için yeni olan LG, Galeri Serisi olarak da bilinen LG Smart TV'lerin LG Signature GX serisini tanıttı. OLED duvar kağıdının süper ince, duvara sarılma tasarımına dayanarak, Galeri Serisi duvara tam olarak asılır, boşluk olmadan, görünür bir stand veya montaj olmadan ve arkasında gölge olmadan sadece 20 milimetre uzanır.

LG'nin tüm ekranlı duvar kağıdı modellerinin aksine, Signature GX, süper ince şasisine yerleştirilmiş tüm bileşenlere, bağlantı noktalarına ve hoparlörlere sahiptir. Eklemek için ekstra bir kutu veya endişelenecek ses çubuğu yok. TV'ler duvara asmak için kendi montaj donanımlarıyla bile gelir.

LG Signature WX Duvar Kağıdı OLED


2020 duvar kağıdından esinlenen LG Signature WX OLED gibi geçmiş LG OLED modelleri de geri dönüyor. WX OLED, OLED ekranın camı hariç her şeyi kaldırarak ve duvara asarak ince TV tasarımını mutlak sınıra iter. Geçmişte ödüller verdik ve bu ödüllü tasarım o zamandan beri çok fazla değişmedi. Yeni model, WebOS'un en son sürümü olan LG Alpha 9 Gen 3 işlemci ile donatılmış olacak ve 77 inçlik modelde bir ATSC 3.0 tuneri bulunuyor. (WX ayrıca 65 inçlik daha küçük bir modelde sunulacak.)

Süper ince tasarım sadece 4 milimetre kalınlığında ve mıknatıslarla duvara monte edilecek kadar hafif. TV, TV'lerin dahili bileşenlerini barındıran ve diğer ev sineması ekipmanlarını bağlamak için bağlantı noktaları sağlayan özel bir ses çubuğu ile birlikte gelir.

LG CX OLEDLG CX OLED, yeni Alpha 9 Gen 3 işlemcisine ve WebOS'un en son sürümüne yükseltme ile 2020 - 2019 LG C9 için en sevdiğimiz OLED TV'yi yeniliyor. CX ayrıca, şimdi 48 inç'ten başlayıp 77 inç boyutuna kadar genişletilmiş bir boyut yelpazesine sahip. LG, 48 inçlik OLED'i ilk kez sunarak, OLED teknolojisinin kusursuz kalitesini daireler ve yurt odaları gibi daha küçük alanlara getirdi.

CX, diğer LG OLED'ler gibi Nvidia G-Sync uyumluluğu da sunacak ve yeni neredeyse monitör boyutunda 48 inç modeliyle, PC için daha iyi destekle satın alabileceğiniz en iyi 4K oyun TV'lerinden biri olmayı vaat ediyor oyun piyasadaki her şeyden daha fazla.

LG CX OLED için bir bahar lansmanı bekliyoruz ve 48 inçlik modelin 1.000 dolardan daha düşük bir fiyata bile satılabileceğinden şüpheleniyoruz. Fiyatlandırma özellikleri henüz açıklanmadı.

LG BX OLEDLG'nin giriş seviyesi B serisi OLED TV'lerin de 2020'de geri geldiğini biliyoruz, ancak bunun ötesinde çok şey bilmiyoruz. B serisi, CES'te açıklanmadı veya vurgulanmadı ve yıl içinde, burada tartışılan diğer amiral gemisi TV'lerden daha sonra gelecek.

LG, LG BX OLED'in 55, 65 ve 77 inç boyutlarında satışa sunulacağını ve ilkbaharın sonlarında veya yaz başlarında geleceğini doğruladı. Fiyatlar açıklanmadı.

LG 4K NanoCell TV'ler

LG'nin OLED TV'leri çok fazla odaklanıyor, ancak LCD setleri LG'nin TV işinin büyük bir parçası. Ve haklı olarak, LG'nin NanoCell teknolojisi Samsung'un QLED'i LCD kalitesini arttırmak için rakip olduğu için.

LG, 2020 yılında LG Nano85 ve LG Nano90 serisini içeren birkaç 4K NanoCell akıllı TV'yi piyasaya sürmeyi planlıyor.

LG Nano85, üçüncü nesil LG'nin Alfa A7 işlemcisine sahip, hem Dolby Vision hem de Dolby Atmos için destekle birlikte yerel 120Hz yenileme hızına sahip olacak. Nano85 49, 55, 65 ve 75 inç boyutlarında satılacak.

LG Nano90 benzer şekilde NanoCell geliştirme, tam Dolby desteği (hem Dolby Vision HDR hem de Dolby Atmos ses) ve Alpha A7 Gen 3 işlemci sunuyor. Nano90, 55-, 65, 75 ve 86 inç boyutlarında sunulacak - Nano 85 kadar küçük değil, ancak gerçekten büyük olmak isteyenler için daha geniş bir seçenekle. LG Nano90 tam dizi arka aydınlatması sunarken, LG Nano85 aynı kontrast özelliğini sunmayan kenardan aydınlatmalı LED kullanacak.

Yeni NanoCell modellerinin bu baharda piyasaya sürülmesini bekliyoruz, ancak özellikler ve fiyatlandırma bilgileri yayınlanmadı.

LG UHD TV'ler

Son olarak LG, en uygun fiyatlı UN6900 ve UN6970 olan temel LCD TV'ler de sunuyor. Bu standart LCD setlerinde 60 Hz yenileme hızlarına ve temel HDR özelliğine sahip IPS paneller kullanılır. Dört çekirdekli bir işlemci ile güçlendirilmiş, daha temel akıllı yetenekler sunuyorlar, ancak WebOS'un güncellenmiş bir sürümünü içerecekler.

UN7300 ve UN7370, daha üstün modellerde bulunan spor uyarı özelliği de dahil olmak üzere yerleşik Google ve Alexa akıllı yardım ve webOS desteği ile biraz daha akıllı bir özellik sunar.

UN8500 ve UN8570, LG'nin temel LCD setlerinin en iyisini sunar ve LG'nin Alpha 9 Gen 3 işlemcisinden yararlanır. Bu gelişmiş işleme kapasitesi ile Dolby Vision desteğinin yanı sıra yerel karartmanın yanı sıra Dolby Vision IQ da dahil olmak üzere iyileştirilmiş akıllılar geliyor.

Sonuç olarak


Hangi TV'yi alacağınız konusunda hala kararsızsanız, bir TV markası seçmek için kullanışlı kılavuzumuza bakın, daha genel öneriler için TV satın alma kılavuzumuza bakın.

LG'nin 2020 TV'lerinde şu ana kadar sahip olduğumuz tüm bilgileri paylaştık, ancak LG'nin bu baharda yeni dizinin beklenen lansmanına yaklaştıkça ek ayrıntıları duyurmasını veya onaylamasını bekliyoruz. Bu sayfayı aldığımızda düzenli olarak yeni bilgilerle güncelleyeceğiz, bu nedenle 2020'de gelen tüm yeni LG OLED ve NanoCell setleri hakkında güncel kalmak için bu sayfayı tekrar kontrol edin.
Yeni bilgiler ulaşınca sayfamızda bilgilendirme yapılaçak.


ANKARA KENTPARK AVM LG PREMIUMSHOP MAĞAZASI
MAĞAZA MÜD.
BURAK KESKİN
0506 620 31 32
FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brknil06 -- 15 Ekim 2020; 12:25:24 >

04.04.2020 EKLEME: Aşağıda bahsettiğim problemleri yaşadığım televizyon -LG 50UK6950 Led panel- konu sahibi Burak Bey'in yardımları ile LG 55MU7450 ile değişimi yapıldı. Televizyonu onların mağaza...
Yoruma Git
Yorumun Devamı ProgreSsive aTTacK - 2 yıl +59
Arkadaşlar İstanbul Bilişim den 11 Aralık 2019 da LG 49sm8200 tv siparişi vermiştim. 15 iş gününde kargoda diye bildirim maili aldım. Tabi içinde bir mesafeli satış sözleşmesi de v...
Yoruma Git
Yorumun Devamı labirent14 - geçen yıl +11
LG TV tavsiyesi konu başlığına gelip de LG TV sattirmam ulen ben buralarda tadında takılan arkadaş, kuyruk acın nedir bilmiyorum da gidip Samsung veya Sony başlıklarında o markaları takip eden arkadaş...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Mystiquehero80 - geçen yıl +9

B brknil06 Konu Sahibi
2 yıl (9156 mesaj)
Fiyat yazdığımız için donanım haber engelleme yapabilir
LG hangi model ürün bakıyorsanız ister mağzamızı isterseniz cep telofonumdan ulaşabilirsiniz piyasanın altında iyi fiyatlar veriyoruz siz değerli müşterilrimize bilginiz olsun.

ANKARA KENTPARK AVM LG PREIUMSHOP MAĞZASI
MAĞAZA MÜD.
BURAK KESKİN
0506 620 31 32
FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.
S scorpit
2 yıl (1295 mesaj)
arkadaş gayet ilgili mesajlara anında dönüş yapıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

B brknil06 Konu Sahibi
2 yıl (9156 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: scorpit

arkadaş gayet ilgili mesajlara anında dönüş yapıyor
S smolwarf
2 yıl (1098 mesaj)
Led panellerinizde Banding sorunu var mı???

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @brknil06

B brknil06 Konu Sahibi
2 yıl (9156 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: smolwarf

Led panellerinizde Banding sorunu var mı???
Yeni modellerde herşeyi iyileştirme yaparak gitti için şuana kadar karşılaşmadık ama zaten herhangi bir banding sorununda genelde ytkili servislerimiz ürün değişimi yapıyor bilginiz olsun.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

M Mirable
2 yıl (1836 mesaj)

B brknil06 Konu Sahibi
2 yıl (9156 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Mirable

https://www.vatanbilgisayar.com/lg-55uk7550-55-140-cm-4k-uhd-webos-smart-tv-dahili-uydu-alici.html

Alıntıları Göster
Merhaba ürün şuan stok yok ondan o fiyatı göstrıyor bilginiz olsun stok oldun mu o fiyat olmaz zaten
B brknil06 Konu Sahibi
2 yıl (9156 mesaj)
Bugüne özel LG50UK6470 3.750.00TL 10 adt kapalı kutu var


ANKARA KENTPARK AVM LG PREMIUMSHOP MAĞAZASI
MAĞAZA MÜD.
BURAK KESKİN
0506 620 31 32
FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brknil06 -- 23 Temmuz 2019; 10:23:51 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

M mustafa1403
2 yıl (820 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: brknil06

Bugüne özel LG50UK6470 3.750.00TL 10 adt kapalı kutu var


ANKARA KENTPARK AVM LG PREMIUMSHOP MAĞAZASI
MAĞAZA MÜD.
BURAK KESKİN
0506 620 31 32
FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.
Merhaba Öncelikle gittiğim Lg satıcıları çok kaba çok bilmiş vve uslupta hiç başarılı değillerdi ve en son ankamall daki bayinizden sonra birdaha lg mağzasına girmiyecem dedim.(markadan soğudum resmen)

sizin konuyu görünce dayanamadım genede sorayım dedim.

3000-5000tl arası tv bakıyorum 2 haftaya yakın süredir.

önereceğiniz bir tv var mı?
LG 55UK6470PLC bu model nasıldır.

Kullanım amacım kriterlerim şu şekilde

4k netflix, ara sıra 4k 50-60 gb filim ve Telefondan pc'den görüntü aktarma vs özellikler olması. Fiyatına oranla görüntünün yeteri netlikte olması yeterli. Tüksat aboneliğim var kartı tvyi takıp kanal geçişleri 2sn cvarlarında olmasını tercih ederim

Daha önce lg cihazlara .ts uzantılı 4 k deneme filmi götürdüm 7500tl bandında olan tv niz bile oynatırken donarak oynattı. Anlam veremedik satıcıda bende. Aynı filmi az bir titreme ile vestel 55ud8200 tv oynattı.(3200tl)

Kriterlerim çok yüksek değil ucuz ama pişman olmayacağım bir tv almak istiyorum.
Sizin bana önerebileceğiniz modeller nelerdir? hatta yüksek fiyatlı ürünlerin teşhirlerinide alabilirim.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

B brknil06 Konu Sahibi
2 yıl (9156 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1403

Merhaba Öncelikle gittiğim Lg satıcıları çok kaba çok bilmiş vve uslupta hiç başarılı değillerdi ve en son ankamall daki bayinizden sonra birdaha lg mağzasına girmiyecem dedim.(markadan soğudum resmen)

sizin konuyu görünce dayanamadım genede sorayım dedim.

3000-5000tl arası tv bakıyorum 2 haftaya yakın süredir.

önereceğiniz bir tv var mı?
LG 55UK6470PLC bu model nasıldır.

Kullanım amacım kriterlerim şu şekilde

4k netflix, ara sıra 4k 50-60 gb filim ve Telefondan pc'den görüntü aktarma vs özellikler olması. Fiyatına oranla görüntünün yeteri netlikte olması yeterli. Tüksat aboneliğim var kartı tvyi takıp kanal geçişleri 2sn cvarlarında olmasını tercih ederim

Daha önce lg cihazlara .ts uzantılı 4 k deneme filmi götürdüm 7500tl bandında olan tv niz bile oynatırken donarak oynattı. Anlam veremedik satıcıda bende. Aynı filmi az bir titreme ile vestel 55ud8200 tv oynattı.(3200tl)

Kriterlerim çok yüksek değil ucuz ama pişman olmayacağım bir tv almak istiyorum.
Sizin bana önerebileceğiniz modeller nelerdir? hatta yüksek fiyatlı ürünlerin teşhirlerinide alabilirim.

Alıntıları Göster
Merhabalar hocam sanırım ANKARA da yaşıyorsunuz eğer ANKARA iseniz buyurun gelin mağzama bi çayımı kahvemi için elimden gelen yardımda buluyum size herkez esnaf olamaz hocam
buradan anlatmakla tam anlamazsınız farkkını görmezsiniz mağzada yanyana kıyasların ayrıntı farkkını görürsünüz bilginiz olsun hocam

ANKARA KENTPARK AVM LG PREMIUMSHOP MAĞAZASI
MAĞAZA MÜD.
BURAK KESKİN
0506 620 31 32
FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

X xmen16
2 yıl (47 mesaj)
LG C8 OLED TV hakkında yorumlarınız nedir acaba
Logo yanığı olma ihtimalleri yüksek mi
Hiç bu tvler'den sattiniz mi geri dönüşler nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @brknil06

B brknil06 Konu Sahibi
2 yıl (9156 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: xmen16

LG C8 OLED TV hakkında yorumlarınız nedir acaba
Logo yanığı olma ihtimalleri yüksek mi
Hiç bu tvler'den sattiniz mi geri dönüşler nasıl
Merhabalar LG C8 OLED tv şuan alabileceğiniz en iyi ürünlerden birisidir hocam
300 400 adet satmışımdır şuan hiçbir geri dönüşüm yaşamadık logo yannaması v.s sorun yaşayan müşterimiz olmadı
teknosa vatan mediamarkt teşir ürünü v.s alırsanız sorun olur onun dışında sorun sıkıntı yaşamazsınız yaşadınız diyelim srvis bunu direk değişimi yapıyor isterseniz 2 yıl garantisini 5 yıla cıkarırsanız kafanız kökten rahat olur.


Bu mesaja 1 cevap geldi.