Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 kayıtlı üye, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Lenovo Idepad 320 - Hard Disk Sorunu -Yardımcı Olur musunuz ?

E
EmreOzturk35
geçen hafta (3 mesaj)
Merhaba arkadaşlar ; Lenovo Idepad 320 cihazını kullanıyorum. Malesef aldığım günden beri harddiskin de sorun var. Hem cizirtili çalışıyor hemde genel olarak cihazı çok yoruyor ve buda cihazda kasma , donma , gecikme meydana getiriyor. Hatta bazen bilgisayari kullanamaz duruma geliyorum .

Bu durumdan artık çok sıkıldım. Bunun çözümü için sizce SSD almam gerekli mi ? SSD almam gerekli ise hangi ölçülerde (Laptoba uyumlu) hangi markanın kaç gb SSD almam lazim ??





< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T
tesbihcekenhoroz
geçen hafta (726 mesaj)
Yeniyse garantisi varsa servisle iletisime geç. Ssd isini simdilik ertele eğer üretici kaynakliysa ki muhtemelen oyledir degistirirler sorunu çözüp teslim ederler cihazı. Tek vidanın bile oynamasi garanti ihlaline girer. Ssd içinde pcyi açman gerek





< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Y
YediyuzYetmisYedi
6 gün (2447 mesaj)
adata nın ssdleri ucuz 240gb lıkları 185 tl civarında cd rom yeri varsa oraya kızakla takabilirsin.
m.2 portuda var sanırım o cihazda.onların fiyatları bşraz daha pahalı ama daha hızlılar.senin işini 240 gb lıklar gorur.




E
electro58
5 gün (1363 mesaj)
Lenovo IdeaPad 320 serisinde hdd problemi ve sağ menteşe tarafında elektrik kaçağı gibi ses problemi kronikleşmiş. Yeni taktıkları hdd belirli süre sonra yine ses yapıyor





< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >