Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
2206
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Lenovo, Android tabanlı tablet bilgisayarını son çeyrekte duyurmayı planlıyor

F fx57 Konu Sahibi
11 yıl (29231 mesaj)Dünyanın en büyük bilgisayar üreticilerinden Lenovo, iPad'e rakip olarak geliştirdiği tablet bilgisayarını yıl sonuna doğru duyurmayı hedefliyor. İlk defa CES 2010 fuarında lanse ettiği Skylight ve U1 Hybrid modelleriyle dikkatleri üzerine çeken Lenovo'nun, LePad olarak telaffuz edilen tablet bilgisayarlarında Android işletim sistemine yer vereceği belirtiliyor. ARM tabanlı olması beklenen tablet bilgisayar için hangi donanımın tercih edileceği henüz resmi olarak açıklanmış olmasa da, daha önce Skylight modelinde Qualcomm Snapdragon platformunu kullanacağı duyuran Lenovo, son çeyrekte çıkacak tablet bilgisayarında, Qualcomm'un 45nm üretim teknolojisiyle geliştirmekte olduğu çift çekirdekli Snapdragon platformuna yer verebilir.


80 günde 3 milyondan fazla satan ve 23 Temmuz'da 9 farklı ülkede daha satışa sunulacak olan iPad karşısında LePad'in ne derece şansı olacak bunu henüz bilmiyoruz ancak LePhone isimli akıllı telefon modelinde olduğu gibi Lenovo, öncelikli olarak Çin pazarını hedef alacak gibi görünüyor.


 Haberi Portalda Gör


D dangeraus
11 yıl (2001 mesaj)

T turabk1989
11 yıl (21 mesaj)
arkadaşımızın gösterdiği tablet bu tablet pc birtek lenovada yok,zaten bunlar piyasadaydı.Günümüzde tablet pc diyince akla katlanabilen tabletler gelmiyor(en azından benim öyle).
D dangeraus
11 yıl (2001 mesaj)
Arkadaşım bir çok farklı marka ve model tablet pc var. Fakat konu lenovo olunca lenovo fun'larını ilgilendiren ve sevindiren konu olduğu için paylaşıldıDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.