Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Lastikteki bu yarık sıkıntı yaratır mı?

A alaboraface Konu Sahibi
2 ay (60 mesaj)
Arakadaşlar petlas marka lastik var aracımda. Sol arka lastikte böyle bir yarık oluşmuş. İpli örgü gözüküyor. Sıkıntı yaratır mı fikrinizi almak isterim. Geçen sene alındı lastikler sıfır.< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Y Yazılımcı Online
2 ay (16875 mesaj)
Yüksek hızlarda ve sıcak havalarda genleşip şişeceği için sıkıntı yaratır. Yüksek hızda hava genleşmese bile sıkıntı yine olacaktır. Yan şahsen ben güvenip bu haliyle binmezdim.

Eğer sürekli şehir içinde kullanılan bir araç ise, o bölgeye içten bir yama desteği yaptırabilirsiniz. Dışarıdan da sıvı kauçuk denen maddeler var donunca kauçuk gibi oluyor. Bilen varsa yazar forumda. Onunla dolgu yaptırabilirsiniz.

ama sık sık uzun yola çıkıyor ve 90 100km üstünde seyrediyorsanız pek sağlıklı olacağını şahsen düşünmüyorum. Et kalınlığı baya incelmiş çünkü, yaılmadan ziyade kesilmiş orası.
1 1520extreme
geçen ay (248 mesaj)
Merhumu nasıl bilirdiniz. Ne diyelim şimdi camide de hiç görmedik... Anlamışsınızdır beni. Sakın!
B Bethesta
geçen ay (3476 mesaj)
Acil olarak değiştirilmesi gerekiyorDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.