Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
6
Cevap
280
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Laptop Teknik Servis

P phazedllon Konu Sahibi
13 yıl (95 mesaj)
Merhaba arkadaşlar. Bir laptop geçti elime. Garip bir sorunu var, açıyorsun herşey normal, başlıyor ve daha hoşgeldiniz den sonra tak MAVİ EKRAN. ama hata falan degil bomboş bir mavi ekran. Neyse güvenli modda açıp başlangıçta ne varsa sildim virüs olabilcek herşeyi temizledim, iyice bir ayar çektim fakat ne yaptıysam hep normal açılıştıa mavi ekran çıkmaya devam etti. İşin kötüsü şimdi güvenli moda bile girmiyor. Güvenli mod seçeneğini seçtiginiz an yeniden başlatıyor kendini. Garip bir sorun farkındayım. Bana tek çare harddiski sökmek gibi geldi. Fakat sahibide bunu istemiyor. Bir çare belki yardım edebilecek olan vardır aranızda. Teşekkür ederim ...
S Shen
13 yıl (877 mesaj)
Hoşgeldiniz'e gelene kadar monitörde herhangi bir renk bozulması ya da benzeri bir şey yoksa işletim sistemindeki görüntü ayarlarıyla ilgili bir sorun gibi görünüyor. Sistem açılmadığı için müdahalede de bulunamazsın...

Harddiskle alakalı olduğunu pek sanmıyorum...
Sistem kurmayı denedin mi?..
P phazedllon Konu Sahibi
13 yıl (95 mesaj)
Bahsettiğim şeyde bu harddiskle alakalı değil normal şartlarda sistem kurulmuyor, harddiski söküp dışarıda biçimlendirip onu yapmayı denicektim fakat bunu istemedi sahibi.
T thunderwatcher
13 yıl (6197 mesaj)
Normal şartlarda sistem kurulmuyor derken?

İletişim sorunu var... Şunu iyice bir anlayalım: format atmaya çalıştın ama atamadın öyle mi? Normal formattan bahsediyorum. Low level mow level anlamaz ben. Standart bildiğimiz normal format atmayı bir dene (hızlı deme bırak kazıya kazıya atsın). Olmuyorsa bir dönem ASUS'un sıkça yaptığı gibi özel bir windows cd'si istiyor olabilir. O durumda başka çare düşünürüz. Ayrıca bios ayarlarını da sıfırlayın.
P phazedllon Konu Sahibi
13 yıl (95 mesaj)
Ya kardeşim adam akıllı dinle normal şekilde format atmayı bırak biçimlendirmeye bile girmiyor.
T thunderwatcher
13 yıl (6197 mesaj)
quote:

Orjinalden alıntı: thunderwatcher

Olmuyorsa bir dönem ASUS'un sıkça yaptığı gibi özel bir windows cd'si istiyor olabilir.Bana diyorsun da sen de adam akıllı okumamışsın... Bak ne yazmışım.. diyorum iletişim sorunu var diye... Marka ve modeli nedir cihazın?
P phazedllon Konu Sahibi
13 yıl (95 mesaj)
Boşver kardeşim bir sorunu zaten açık şekilde anlatmamışsam boş yere sinirlenmem. Saol yardım etmek istediğin için başka cevap verebilecek arkadaşlar varsa bekliyorum. Teşekkür ederim şimdidenDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.