Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
1478
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Laptop adaptör girişi yandı. Bilgileri Nasıl Kurtarırız? Yardım lütfen!

M mtnckr Konu Sahibi
14 yıl (65 mesaj)
Merhaba, arkadaşımın Compaq Evo N610c laptop u var. Adaptörün laptop a girdiği kısım yanmış. Sahibi öncelikle içerisindeki bilgileri kurtarmak, sonra da satmak istiyor. Bu şekilde bu laptop un içerisindeki bilgileri nasıl kurtarabilir? Acaba bu haliyel laptop u kime ve kaça satabilir? Bu durumdaki bir laptop u 2. el forumunda satmak istersek kaça satabiliriz. Bu arada İst/Kadıköy deyiz.
Bu konularda görüşlerinizi merakla bekliyorum. Ben laptoplardan hiç anlamıyorum da.. İlgilenen herkese şimdiden çok teşekkür ederim.
B Beyzade
14 yıl (328 mesaj)
ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN

SORUNUNA Bİ NEBZE ŞÖYLE Bİ ÇARE OLABİLİR LAPTOP GİRİŞİ YANDI DEDİĞİNE GÖRE BATARYASIDA YA YOK YADA BİTTİ
VE ŞARJ EDEMİYORSUN
SAĞLAM Bİ ELEKTRONİKÇİ ARKADAŞIN VARSA UÇ KISMINI ÇIKARTIP ADAPTÖRÜN KAÇ VOLT DESTEKLİYORSA O ORANDA GÜÇ VEREBİLİR VE LAPTOPU ÇALIŞTIRISIN SONRADA BİLGİLERİNİ CD-DVD-VEYA FLASDİSKE ATARSIN
ŞARJ SORUNLU LAPTOPUN FİYATI HALİYLE DÜŞECEKTİR AMA HER MALIN Bİ ALICISI VARDIR KOLAY GELSN
A Arda
14 yıl (3147 mesaj)
Dizüstünüzden Diskinizi Çıkarıp Çevirici İle farklı Bır makınaya Takarak bilgilerinizi Kurtarabilirsiniz
M mtnckr Konu Sahibi
14 yıl (65 mesaj)
Cevaplar için çok teşekkür ederim. Dediklerinizi uygulamaya çalışacağım.
B by-staras
13 yıl (31 mesaj)
arkadaşlar benim leptobunda şarz girişi yandı ve sadece elektirikle çalışıyor yani fişi elektirikten çektiğim anda leptop kapanıyor bataryam saglam sarz aletide yeni bi şarz aletiyle denedim sıfır şarz aletide aynı pc yi çalıştırıyor ama şarz etmiyor yani sonuçta sorun leptobun girişinden oldugu kesinleşti.(sigortası atmış olabiliri varmı yani) üstatlar a bi sorayım dedim bilgisi olan varmı masrafı ne olur 2 ay garantisi var leptobun ama garanti (son 2 ayı kaldı-ama garantiye gitse 20 gün gelmiyor )kapsamınsa yapmazlar tahminimce kullanıcı hatasına giriyor ..sizlerin söyleyecegi her fikir benim için degerlidir saygılar..DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.