Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Land of War Oynanış Fragmanı

B Bloo. Konu Sahibi
9 ay (20715 mesaj)
 
Geliştirici MS Games, tek oyunculu FPS oyunu Land of War - The Beginning'ten oynanış fragmanı yayınladı. Görüntüler oyunun pre-alpha aşamasından kaydedilmiş. Animasyonlar, ses, ışıklandırma ve daha fazlası oyunun çıkışına kadar iyileştirilecek.
 
Land of War - The Beginning, İkinci Dünya Savaşı'nın başlarını konu edinecek ilk FPS oyunu. Genel olarak 1939 - 1940 dönemini işleyecek ve 1941 - 1944 yılları arasından birkaç bölüm içerecek. İkinci Dünya Savaşı'nın oyunlarda keşfedilmemiş dönemini temel alan hızlı bir aksiyon, sürekli mermilerin havada uçuştuğu bir ortam ve yoğun savaşlar sunacak. Silah kısmında ise daha önce İkinci Dünya Savaşı temalı oyunlarda hiç kullanılmamış veya az kullanılmış silahlara odaklanacak.
 
Bu yıl içinde PC (Steam) için çıkması planlanıyor.

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

S Sp!deR
9 ay (1666 mesaj)
Optimize olursa oynanır. Benzerlerinin en büyük sorunu early access çıkıp 1.0 sonrası bile oyunun optimize olmaması.
W Winter Is Coming
9 ay (7061 mesaj)
rezalet

çakma verdun gibi bir hava aldım.

yine bir ww çöpü daha

bundan daha iyi görünen ve apacık daha iyi olacağı belli olan hell let loose, post scriptum, beyond the wire, tananberg, gibi oyunların oyuncu sayısı 1k i geçmezken hangi akla hizmet ısrarla ww oyunu yaparlar anlamıyorum. yahu tutmuyor işte oyun 3a değilse tutmuyor


ayrıca adamlar command ekranından noclip yazarak trailer hazırlamış
T TheNewAtilla
9 ay (7878 mesaj)
İstek listeme ekledim umarım vasatı aşar
G Guest-90F2E1A19
9 ay (510 mesaj)
Daha ilk satırda tek oyunculu yazıyor, multiplayer oyunlarla kıyaslanmış.
B BSC Misafiri
9 ay (170517 mesaj)
Cidden bunu mu yapmak zorunda kaldınız? Zaten bir ton daha kaliteli örneği varken,bu kadar işlenmiş bir temanın kötü bir kopyasını yapmak akıl karı değil.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.