Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
92
Cevap
0
Tıklama
59
Öne Çıkarma
Cevap: Kyk internet kotasının kaldırılması için imza kampanyası (5. sayfa)

H
Haereldir
geçen hafta (0 mesaj)
Ne demek bu şimdi niye çulsuz diyorsun. Çulsuzsak eğer demek ki mesleğim gereği çulsuzların eline düşeceksin. Şu hale bak biz de bize çulsuz diyenlerin bir tarafı ağırmasın diye hizmet edicez. Üslubuna dikkat et tamam mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @RagosSyn

C
crawlers
geçen hafta (68 mesaj)
2-3 arkadaş birleşip superbox alın, mantıklı değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crawlers -- 12 Eylül 2019; 14:47:35 >


L
LoydFloyd
geçen hafta (205 mesaj)
Anlamadığım şu yurt dışında devlet yurtlarina bakma şansım oldu ve her hanede 100mbit lik sınırsız hızlı internet var ve kimisi oyun kimisi projeleriyle ilgileniyor ve gram ping olmuyor. Acaba bu malum kesim anlamiyor mu altyapı yapıldıktan sonra herkes pingsiz veya sinirsiz hızda indirme yapabileceğini ? Cidden hem çok cahilsiniz hem de bir şeyler yapmak isteyenlere karşı çıkıyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: Alperens121A
Antocio
geçen hafta (2007 mesaj)
Bu değişikliğin yapıldığı resmi duyuru nerede acaba? Her sene öyle bir şey atılıyor ortaya. Hayır, duyan da sanacak ki mükemmel internet altyapısı var ve bize kısıtlama geliyor. Zaten internete giremeyen bir çağ dışı bir şeyler koymuşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T
Turboducato
geçen hafta (624 mesaj)
Ben hiç giremiyordum en azından şimdi girebiliyorum çoğu kişide zaten giremiyordu idm kurup interneti sömürenler dışında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T
Turboducato
geçen hafta (624 mesaj)
Şuna yurttayım hız gayet yüksek akşam saati bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Enthris

N
NitroNos
geçen hafta (7152 mesaj)
Gidin süperbox alın ağlamayın zaten hızlar rezalet kota ile belki bir nebze iyileşir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B
bedevi06
geçen hafta (0 mesaj)
Bilgisayar mühendisliğinde okuyan olum kara kara düşünüyor. Buna kimsenin hakkı yok. Ne akla hizmet? Sermayesi mi kurtarmıyor sanki? Yazık bu çocuklara... Aklı selime davet ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


E
engink
geçen hafta (4117 mesaj)
çözüm basit her yurda 10gbps fiber gidecek,o zaman sorun kalmaz. avrupada böyle her odada simetrik 100 mbps standart ve hız asla değişmiyor.
E
engink
geçen hafta (4117 mesaj)
TR'de yurt olayı tam bir saçmalık ben 1 yıl ancak dayanabildim bildiğin hapishane,asker koğuşu gibiydi.
E
emrekaradag
geçen hafta (835 mesaj)
Superbox alın diyenler ayrı bi kafa. Kardeşim al o zaman durumu olmayanlar kullansın. İnternet hizmeti sunuluyorsa kullanıcı ister idm kurar ister komple torrent indirir buna kimse karışamaz. Adamın superboxa ayda verecek ekstra 160 lirası olsa zaten rezil devlet yurduna gitmez. Devlet her bloğa ve odaya ayrı hat çekecek hepsi bu. Şu geri kafalı arap zihniyetinden çıkarmadınız gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B
BF.Skinner
geçen hafta (897 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: zonguldaksporlu

Devletçilik kafası. Valla bende kpss ye çalıştım ama youtube dan değil kitaplardan. Kişi başına yapılan download miktarları kurumun elinde var zaten. bizede düsüyor belli sayıyı geçenler. tek kişi 100gb a ulaşan var ne biliyorsunda konuşuyorsun?? Gelmiş burda neyi savunuyorsun diyorsun ?? Hakkı olanın hakkını savunuyorum. Yattığı yerden Fikir ve Sanat suçları işleyenleri değil..

Alıntıları Göster
16 GB telefonun, bilgisayarın güncellemelerine yeter ancak. Bir de format falan atmış olsan, yeniden programlarin kurulmasi, uygulamaların yüklenmesi falan derken 16 GB belki yeter, belki de yetmez. 3 günde bir film izlesen (televizyonu falan olmayan bir oda için bile iyimser düşünerek 3 gün diyorum), her film yine iyimser düşünecek olursak 1.5 GB olsa 15 GB yapar. YouTube'a girsen birkaç birşey izlesen yarım saat, en az 500 MB gider. Ki bu da ayda 15 GB yapar. Sadece kafadan şu saydıklarımı yapsan 46 GB İnternet yapıyor. Ki bu çok çok iyimser bir kullanım sonucu veriler. Yani bir günlük vaktini hem eğlenceye, hem derse hem de başka şeylere ayırabilen dört dörtlük öğrenci için. Ki öğrenciler artık KPSS'ye YouTube'dan hazırlanıyor. Çok güzel anlatan kaliteli hocalar orada ücretsiz olarak dinlenebiliyor. Sen bu nimetten yararlanmayip konuları gidip kitaplardan öğrendiysen bu da senin bileceğin iş. Ödev, sunum, araştırmalara daha hiç girmedim bak bile. Sırf bilgi edinebilmek için onlarca siteye girip, birçok video izliyorsun. Bunlar hep internet demek, GB demek. Değişen dünyada her gün bir önceki günden daha fazla internet harcıyorsun. Çünkü siteler her geçen gün daha fazla reklama, daha fazla içeriğe kavuşuyor. 100 GB indirmelere ooo çok fazla falan diyorsan ne bileyim, ilginç. Operatörlerin verdiği mobil internete benzemez çünkü yurt interneti, ev interneti. Günde 1 film, YouTube'dan birkaç video izleyen, sosyal medya takip eden adam bile aylık min 75 GB internet harcar. Bak sadece bunları yapan diyorum. İnternetle yapabileceğin şeylerden daha çok var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: bberattB
BenVarım
geçen hafta (133 mesaj)
Ben cimere yazdım arkadaşlar.
imzayla olmaz bu iş.
hepinizi cimere yazmaya davet ediyorum
sadece 3dk lık bir iş, yurtta geçireceğiniz onlarca ayı, veya (yurtta kalmıyorsanız) binlerce öğrencinin onlarca ayını kurtarabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


V
VS18
7 gün (159 mesaj)
Yazıp yazıp siliyorum okurken çıldırdım. Ya kardeşim bu yurtlar ögrencilere yardım etmek için var bu ülkenin ögrencisine en iyi şekilde hizmet etmek zorunda yok zarar edermiş yok kendini döndürümezmiş biz halk olarak eşek gibi vergi ödüyorsak her şeyden yüzde 100 vergi alınıyorsa o interneti VERECEKSİN . Sanane neye kullanılarsa kullansınlar senin gibi dar görüşlülerle ugraşmaktan yoruldum. Şu altyapı yetmez olayları da tam bir yalan çok da rahat herkese min 10 15 mbps internet verilebilir kimse burda ağlamasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @zonguldaksporlu

V
VS18
7 gün (159 mesaj)
Sanki dünyanın hiç bir yerinde 2 3 bin kişinin aynı anda internete rahat girebildigi yer yok sadece KYK yurtlarında bu yoğunluk yaşanıyor gibi konuşuyorsun istenirse verilir ama bakıyoruz 0.1 mbps hızlar zaten o hızla 16 gb kotayı bile bitiremezler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @zonguldaksporlu

J
Judoo
7 gün (2936 mesaj)
Kota olmadan YouTube sorunsuz çalışıyordu zaten ki çoğu kişi YouTube kullanıyor.Kotanin hiçbir mantığı yok torrent konusuna gelince zaten indirmek isterseniz de çok düşük hızda indiriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


N
Nizam-ı Cihan
7 gün (729 mesaj)
Git Turkcell Superbox al oradan indir şahsi işlerini o internet eğitim amaçlı yada ders çalışmaktan birazcık bunalan insanlara biraz internette vakit geçirmek için
Bu mesajda bahsedilenler: @LittleMonster

R
RagosSyn
6 gün (21 mesaj)
Etmiyorum lan çulsuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Haereldir