Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
10
Cevap
270
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Kuzenim o kadar cahil vizyonsuz ki nasıl düzeltebilirim
U
2 yıl
Er
Konu Sahibi

Aramızda 10 yaş var ama hep birlikte içeriz, buluşuruz abi kardeş gibiyiz. Ehliyette aldı arabayla piyasa da yaparız.

Ama kendisi varoş bir semtte, varoş bir yerde büyüdü, vizyon sıfır. Hayatı hep bela kavga dövüş geçmiş biri. Bize geldiğinde modelleme, çizim, tasarım işi yapıyorum. "Noluyo şimdi bu niye yapıyon yapınca nolcak" diyor. Bırak böyle saçma sapan şeyleri diyor.

İnstagram'da bir sanat sayfasında binlerce beğeni almış çizimime "bu ne lan poh gibi şeytana benzemiş" dedi pohaha.

Napcam ben buna gülüp geçiyorum ama dinlediği müzikler de çok varoş, saçma sapan rap dinliyordu biraz rock metale kaydırdım Pentagram'ın bazı şarkılarını dinlemeye başladı ama görsel sanatlarda rezil durumda. Adam görsel olan herşeye poh gibi diyor. POahahah seviyom da işte bu yanı çok kötü.

Hiçbir zaman karşıma alıp da bak büyük emek harcanıyor zor bir iş falan diye de konuşup anlatmaya çalışmadım.İki bir şey çizince indie müzik dinleyince sen üstün insan mı oluyorsun
Yoruma Git
Guest-CD88C7FAD - 2 yıl +6
G
2 yıl
Çavuş

İki bir şey çizince indie müzik dinleyince sen üstün insan mı oluyorsun< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
U
2 yıl
Er
Konu Sahibi

Yoo hayır da yapılan emek verilen bir sanata çizime bu tarz yaklaşmak cahillik değil mi? Hayır eleştirirsin iyi olmuş kötü olmuş ama direkt her gördüğü çizime poh gibi diyor.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @XPoseidonXTR
V
2 yıl
Yüzbaşı

Doğru diyor bence para kazanmiyorsan boş işlerle uğraşıyorsun< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
U
2 yıl
Er
Konu Sahibi

Kuzen ne zaman çıkıyoz içmeye
Bu mesajda bahsedilenler: @sniper1.6
Z
2 yıl
Er

Çizimleri çok severim de rap için varoş müziği demen üzdü.


Bu mesaja 3 cevap geldi.
U
2 yıl
Er
Konu Sahibi

Rap için demiyorum rapin bazı saçma sapanları dinliyor böyle arabesk rap falan.
Bu mesajda bahsedilenler: @ZillaKami
G
2 yıl
Çavuş

quote:

Orijinalden alıntı: unraveling

Yoo hayır da yapılan emek verilen bir sanata çizime bu tarz yaklaşmak cahillik değil mi? Hayır eleştirirsin iyi olmuş kötü olmuş ama direkt her gördüğü çizime poh gibi diyor.
Onunla konuşmasan daha iyi. Bilmeyen kişilere emeğini sunma.

Ressam hikayesi var bilir misin bir ressam resmini meydana koyuyor yanına da kırmızı boya koyuyor hatalı yerleri kırmızıyla çizin diyor ertesi gün bakıyor ki resim kıpkırmızı. Başka gün yine resim koyuyor bu sefer de bütün çeşit boyaları koyuyor diyor ki hataları düzeltin, bu sefer kimse ellemiyor resim olduğu gibi kalıyor. İnsanlar hep eleştirir bilse de bilmese de. O yüzden sadece bilen kişilerle konuş. Kuzeninle de aran bozulmasın anlamiyorsa açma ona.

Aynı olayi farklı şekilde yaşadım. Bu sene 12kdan kapatan bir bolum-okulda okuyorum yakın arkadaşımla okul muhabbeti açtık dedim ki sence bölüm nasıl lan iyi mi gibisinden. Bana dedi ki parayla diploma satıyorlar, bölüm eh işte çok iyi değil dedi. %100 İngilizce eğitim görüyorum 1 sene hazırlık okudum zaten dille aram iyi sozele yatkinim. Yani iyi ingilizce biliyorum ama İngilizce bildigime dahi inandiramadim. Arkadaşıma gelirsek; mezun olduktan sonra direkt calismaya başladı aciktan da 2 yıllık bir bölüm okuyor. Ona göre yaptığı şey doğru hayatta tek doğru onunki. Gelmiş bana Kıbrıs'a giden akrabasini filan övüyor kredi çekti kibrista hukuk okudu 300-400k gömdü ama şimdi para basıyor diyor.

Ben çok bozuldum konuyu başka arkadaşıma açtım, bana dedi ki sen neden onunla bu konuyu konuşuyorsun ki o bu konudan anlamaz. Ondan sonra biraz rahatladım her şeyi deli gibi takan ben artık gereksiz insanlarin soylediklerini zerre umursamiyorum. Beni bilen iyi biliyor zaten diğer yakın arkadaşlarim baya farkinda o yüzden bazı şeyler karsidakinin kapasitesiyle sınırlı olduğu için herkesin yorumuna aynı değeri vermiyorum. Sana da tavsiye ederim.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

V
2 yıl
Er

< Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

O
2 yıl
Binbaşı

quote:

Orijinalden alıntı: ZillaKami

Çizimleri çok severim de rap için varoş müziği demen üzdü.
hiçbir rapçi rap için varoş müziği değil demez zaten aga bilmiyorum rapten kastın nedir

2pac rönesans müziği mi yapıyordu nwa floransadan mı çıktıA
2 yıl
Teğmen

Bence karşına alıp "bak, buna onca emek verilmiş, sanat bu, mühim bir şey yani" demiş olsan, dert edinip burada konusunu açmandan daha iyi olurmuş.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.