Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
6
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Küfür ettik diye mahkemeye verecekmiş

J
James Moody Konu Sahibi
2 hafta (6 mesaj)
Oyun sonu bir çocuk geldi beni küfürden dolayı mahkemeye vereceğini söyledi.Ben de öyleyse sana dava dosyası hazırlamanda yardımcı olayım dedim ve bildiğim tüm küfürleri saydırdım.Güya korkutup özür diletecekti sonuç olarak küfür darağacığı genişledi neyse gene kârlı çıktı hergele.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


E
etrafınabakançocuk
2 hafta (2348 mesaj)
Peki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


U
Uzumaki D Kurosaki.
geçen hafta (268 mesaj)
Tm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


K
Ketum24
geçen hafta (3 mesaj)
Umarım başına iş açılır.Oyunlarda küfür eden insanlardan biri daha .Senden kesin iyi bir flamer olur.(Adam bilerek feedlediyse haklı olabilirsin :)sj)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


H
Hey Mr Jack
geçen hafta (1055 mesaj)
mahkemeye verip kazansa ne kadar komik olur lan :D wfsdffsadf


Bu mesaja 1 cevap geldi.

J
James Moody Konu Sahibi
geçen hafta (6 mesaj)
Hocam Lol dahil bütün online oyun şirketleri IP adresi ve oyun kayıtlarını vermez.Hukuk anlaşmalarını hiçbirisini imzalamıyorlar.Bu yüzden dava da açılamıyor.Muhtemelen onun datasıyla da uğraşmıyorlar.

Hadi milyonda bir dava açıldı Ip alındı diyelim Ip Mac Vs... tek başına yeterli delil değildir.Bunlar üzerinde oynama yapılabiliyor mahkeme uzun zamandır delil kabul etmiyor bunları.Dava açılsa bile ben yazmadım dersen takipsizlik dışında seçenekler artık çok zayıf.Küfür sanatının bir piri olarak bu tür şeyleri gayet iyi bilirim.Adama daha da fazla sövme nedenim o zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Hey Mr Jack

P
Paetzold
7 gün (4446 mesaj)
VersinDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.