Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
598
Tıklama
0
Öne Çıkarma
KPSS Matematik İçin Kitap Önerisi

S semender96 Konu Sahibi
4 yıl (2001 mesaj)
Merhaba arkadaşlar.

Ben bu sene Türk Dili ve Edebiyatı 3. sınıfa geçmiş bulunmaktayım.Bundan yaklaşık 2 yıl sonra KPSS'ye gireceğim inşallah.Matematik konusunda endişelerim var çünkü matematiğim iyi değildir.Bunun için YGS'ye hazırlanırken Antrenmanlarla Matematik 1-2 kitabını almıştım ve bu sayede az çok bir şeyler yapabildim.Yine aynı şekilde Antrenmanlarla Matematik 2 ve 3 kitabını almayı düşünüyorum lakin tereddütlerim var acaba işime yarar mı diye çünkü KPSS Matematik konularını bilmiyorum bu yüzden sizlere de sormak istedim.

Bunun yanında genel olarak KPSS Matematik için kitap tavsiyelerine de açığım.

Şimdiden teşekkürler
S ShibLeg
4 yıl (1363 mesaj)
Antrenman 1 ve 2 YGS için yani YGS KPSS aynı konuları yine de sen bak KPSS konuları yaz. 3.4 trigonometri filan var.Antrenman Mat sonra karekök filan git mat önemli< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

S semender96 Konu Sahibi
4 yıl (2001 mesaj)
1 çok basit geliyor artık 2 ile başlayıp daha sonra 3'ün bir kısmını yapabilirim çünkü 3'ün bir kısmında KPSS konuları var mesela kümeler gibi.

Bu öneriniz için de teşekkür ederim.
Bu mesajda bahsedilenler: @I am Tony Montana

S s.hız
4 yıl (652 mesaj)
Arkadaşlar bende 2018 KPSS'ye gireceğim. Sıfırdan matematiğe başlayacağım. 30 sorudan on veya on beş tane yapma hedefim var. Bana hangi kitabı önerirsiniz?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

H h0c@
4 yıl (419 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: s.hız

Arkadaşlar bende 2018 KPSS'ye gireceğim. Sıfırdan matematiğe başlayacağım. 30 sorudan on veya on beş tane yapma hedefim var. Bana hangi kitabı önerirsiniz?

Puan akademinin sil baştan matematik diye bir kitabı var. İlkhan Altunbüken hocanın. Çözümlü bir kitap. Tavsiye ederim.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S s.hız
4 yıl (652 mesaj)
Teşekkür ederim.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @h0c@
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.