Bu konudaki kullanıcılar: 4 kayıtlı üye, 14 misafir, 12 mobil kullanıcı
68461
Cevap
0
Tıklama
183
Öne Çıkarma
Cevap: Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3618. sayfa)

M meeb
33 dk. önce (5267 mesaj)
olması gereken insanların kalabalık yerlerden uzak durması,maske mesafeye dikkat etmesidir.2 dk cafe de oturup hikaye atacak diye kendi canını ve diğer insanların canını tehlikeye atmaması gerekir.Yine esnaf verilen fırsatı iyi değerlendirmeli geçen seferki gibi masaları dip dibe sıkıştırmamalı ,garson ve diğer personeller maske ve hijyen kurallarına dikkat etmelidir.Ama görüyoruz ki ne insanlar nede işletmeler dikkat etmiyor.Hangi restauran cafe baksan masaları azaltırsam ben nasıl para kazanırım diyorlar.İnsanımız böyle işte verilen fırsatın kıymetini bilmiyor sonra da devlet önlem aldımı özgürlükler kısıtlanamaz deniliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Roland Deschain

M meeb
29 dk. önce (5267 mesaj)
bak en başından diyorum böyle paravan yapılmaydı.Maliyeti de çok değil çoğu işletme tamamen kapanmasındansa yaptırırdı.Burada gördüm çok ta güzel , adam hapşırırsa hapşırsın zaten çoğu kişi hapşırmayı öğrendi, masafe parafan da var.Tek kullanımlık ürünler hijyende olduğu sürece hiç sıkıntı yok.Hem brandacı camcılara da iş kapısı olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 6 Mart 2021; 14:33:27 >


Bu mesajda bahsedilenler: @dinc10

B bazen üzülüyorum
29 dk. önce (10 mesaj)
Senin özgürlüğünü kısıtlamıyorum ki korkuyorsan veya endişen varsa evinden çıkma bu kadar basit senin korkun yüzünden benim özgürlüğüm kısıtlanıyor ?
_____________________________

Eski kullanıcı adı: HAYATIM BİTTİ

Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @meeb

F felsefesever
26 dk. önce (1241 mesaj)
Cumhurbaşkanı Erdoğan " salgınla mücadelede olumlu gelişmelerle birlikte nisan ayında turizm engelsiz ve güvenli biçimde başlayabilir. " diye belirtti.

Kısacası tüm bu normalleşmeye rağmen vaka sayılarındaki artış asla gösterilmeyecek, eskisi gibi saklanacak. Doktor falan olsam şu ülkede bir saniye durmam.
_ _turbo_
25 dk. önce (2542 mesaj)
Son dalga digerlerine hic benzemeyecek. Bu defa bulasicilikta yuksek.
Bu mesajda bahsedilenler: @radko

M meeb
24 dk. önce (5267 mesaj)
yahu korktuğumu nerden çıkardın.Siz pandeminin başında evinizden çıkmaya korkarken ben işime , pandemi hastaları servislerine giriyordum işim gereği.Market pazar çarşı avm ye hiç bir zaman korkarak girmedim.Ama bu hastalığın olmadığı, acil servislerin covid vakaları ile dolmadığı,yaşlısı genci covid ten ölmediği anlamına gelmiyor.Ben de istemem kapanmak ama anlatmak istediğim insanlar kurallara uysunlar dikkat etsinler yoksa eşimle ben de gezmeyi çok seviyoruz ki şuana ladar 35 il gezdik.Boydan boya ege akdeniz karadenizi gezdik.Nasipse bu yazda doğu ya gidicez.Galiba tur fiyatları da düşmüş kaçırmak istemiyoruz.Tabi umarım herşey yolunca gider yoksa bu pis illetten kim haz duyar.Ama görmemişliğe , aşırı eğlenceye tavizim de yok saygımda yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @bazen üzülüyorum

R radko
1 dk. (7515 mesaj)
Geç dalganı bakalım,fazla gez ki yoğun bakım boş kalmasın.
Bu mesajda bahsedilenler: @Adolf_Hitler
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.