Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
2
Cevap
1093
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Koronadan dolayı kredi erteleme gelme ihtimali nedir ?
R
3 yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

Şuan ödemeler sıkıntıya girdi özellikle ihtiyaç kredisi ağırlıklı tahmin ediyorum. Keşke komple kredi ve k.karti ödemelerine 1 ay olsun 2 ay olsun erteleme gelse ama bu hükümet yapar mı bilemiyorum...< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İ
3 yıl
Binbaşı

Malesef hükümet hiç bu yönde sinyal vermedi özellikle başkomutanımız sayın reisi cumhur bu tarz konulara sıcak bakmıyor.< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

S
3 yıl
Er

BDDK takibe aktarılma süresini 2020 sonuna kadar geçerli olarak 90 günden 180 güne çıkardı ve sanıyorum bu dönemde gecikmeler ' mücbir sebep ' olarak değerlendirilebilecek.

Ek olarak Türkiye Bankalar Birliği bugün yayınladığı tavsiyelerde ' Kredi kullanımını ve yapılandırılmalarında kolaylık sağlanması ' anlamına gelebilecek konulara değindi.
https://www.tbb.org.tr/Content/Upload/Dokuman/7654/TBB_KD_19032020.pdf

Güzel adımlar atıldı belki ama ne kadar etkisi olacak ve bunların yansıması gerçek hayata nasıl olacak onu da yaşayıp göreceğiz.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.