Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
2104
Cevap
0
Tıklama
5
Öne Çıkarma
Cevap: KORE DİZİLERİ [ANA KONU] (107. sayfa)

H Han So Hee Konu Sahibi
9 sa. önce (3550 mesaj)
2022'de yayımlanacak ve yayımlanması beklenen Netflix K-dizileri:


Şimdiye kadar en iyi yıl olabilir, Netflix yardırıyor.


Juvenile Justice (Suça İtilen Çoçuklar) | Ocak


Dizi, çocuk suçlulardan nefret eden huysuz bir yargıcın (Kim Hye-Soo) etrafında dönmektedir. Daha önce bir çocuk suçunun kurbanı olan Yargıç Sim Eun-Seok, Yeonhwa Bölgesi'nin çocuk mahkemesine atanır.
< Resime gitmek için tıklayın >
All Of Us Are Dead | Ocak veya Şubat


All of Us Are Dead dizisi, okullarında kapana kısılıp korkunç bir kriz durumuyla karşı karşıya kalan bir grup lise öğrencisinin hızla yayılan zombi virüsünden kaçmaya çalışmasını konu alıyor.
< Resime gitmek için tıklayın >
Annarasumanara / The Sound Of Magic | 2022 Q1


Dizi, yaşından önce yetişkin biri olmak zorunda kalan Yoon A-Yi (Choi Sung-Eun) ile hep çocuk olarak kalmak isteyen Lee-Eul’un (Ji Chang-Wook) etrafında dönmektedir.
< Resime gitmek için tıklayın >
Glitch | 2022 Q1


"Glitch" dizisinde Hong Ji-Hyo (Jeon Yeo-Bin), düzenli bir işi ve sağlam bir aile geçmişi olan bir kadındır. Artık eskisi kadar tutkuyla aşık olmasalar da, dört yıldır çıktığı bir erkek arkadaşa sahiptir. Bir gece bilinmeyen ışıklar içinde erkek arkadaşı birden kaybolur. Hong Ji-Hyo (Jeon Yeo-Bin) ne olduğuna anlam veremez ve erkek arkadaşının nerede olduğunu bulmaya çalışır. UFO kulüp üyelerinin de yardımıyla gizemli bir sırra yaklaşır.
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
Our Blues | 2022 Q1


Dizi, farklı hayatlar yaşayan insanların acı ve tatlı hikayelerinin etrafında dönecek.
< Resime gitmek için tıklayın >
Suriname | 2022 Q1


Dizi, sivil bir iş adamı olan Kang In-Gu'nun (Ha Jung-woo), Güney Amerika’da bir eyalet olan Surinam’in kontrolünü ele geçiren Koreli bir uyuşturucu baronunu yakalamak için gizli bir casusluk teşkilatı olan Ulusal İstihbarat Servisi (NIS) ile iş birliği yapmak zorunda kalmasını anlatan gerçek bir hikayeye dayanıyor. Uyuşturucu kaçakçılığının kralı olarak bilinen Jeon Yo-Hwan (Hwang Jung-Min) ülkeyi avucunun içinde tutan Surinam'in kötü şöhretli baronudur. Kang In-Gu, Jeon Yo-Hwan'ı yakalamak için NIS'in ABD şubesinin başkanı olan Choi Chang-ho (Park Hae-soo) ile iş birliği yapmaya başla
< Resime gitmek için tıklayın >
Money Heist | 2022 Q2
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
Delivery Knight / Courier | 2022 Q2


Courier dizisi, kirliliğin çok şiddetli hale geldiği ve hayatta kalmanın tek yolunun teslimat hizmetlerine dayandığı distopik bir geleceği konu alıyor. Gelecekte hava kirliliği artması ile insanlar dışarıya gaz maskeleriyle çıkmak zorundadırlar. Bu sorun nedeniyle paket teslimat hizmetine bağımlı olan insanlar ve parselleri hırsızlardan koruyan şövalyeler bir arada yaşamaktadır.
< Resime gitmek için tıklayın >
The Bride of Black | 2022 Q2


The Bride of Black, üst sınıf toplumdaki insanların evlilik şirketlerine odaklanıp, evlenme pazarına arzusunu konu alan dizide, Seo Hye-seung (Kim Hee-sun), kocasının ölümünden sonra yeniden evlenme düşüncesine giren, Gangnam'daki tipik bir üst sınıf ev kadınıdır. Hayatında her şey yolunda giderken kocasının ani ölümü nedeniyle, başka bir evlilik yapmaya karar verir ve bir evlenme şirketine başvurur. Şirket, insanların yüksek topluma ilerleme veya evlilik yoluyla sosyal statülerini koruma hedeflerine ulaşmaları için çalışır.
< Resime gitmek için tıklayın >
The Glory | 2022 Q2


Dizi, lise yıllarında gördüğü zorbalık yüzünden okulu bırakmak zorunda kalan bir kadının (Song Hye-Kyo) etrafında dönmektedir. Bir yetişkin olduğunda, artık ona zorbalık yapan ve bu zorbalığa seyirci kalanlardan intikamını almaya başlar.
< Resime gitmek için tıklayın >
Connect | 2022 Q2


Ünlü Japon yönetmen Miike Takashi'nin yeni dizisi, organ avcıları tarafından vücudunun bir kısmından mahrum bırakılan ve organ nakli olan bir kişiye 'bağlı' hale gelen bir adamın (Jung Hae-In) gizemli hikayesini anlatmaktadır.
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
Hounds | 2022 Q2


Aynı adı taşıyan bir webtoona dayanan dizi, bir borca batmış ve bundan kurtulmaya çalışan üç adamın hikayesini anlatacak.
< Resime gitmek için tıklayın >< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Han So Hee -- 7 Aralık 2021; 13:28:49 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.