Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Köpek saldırısı nasıl savruşturulur

E EfeU220 Konu Sahibi
geçen yıl (94 mesaj)
Elektrikli scooter sürerken sahilde köpekler geliyor yanıma gelip havlıyolar sonra gidiyolar geçen bir sürü vardı birisi yanıma geldi biraz havladı gitti diğer köpekler adeta "bu ne yapıyo" der gibi baktılar. Saldırmıyorlar ama rahatta burakmıyorlar saldırırlarsa kendimi nasıl savunabilirim bibergazı vs sıksam köpeğe işlermi? Yoksa yanımda kesici zarar verecek birşeymi taşımalıyım?
I InspiredTiger
geçen yıl (2102 mesaj)
Köpeğe bunun onur kırıcı bir davranış olduğunu söylemelisin.
C codered1983
geçen yıl (457 mesaj)
Gecen gün senin yaşadığın olayın aynısını yaşadım, caresinide buldum, reyisin fotosunu cepten bunlara tam saldırırken gösterdim, mahallede bir daha köpek görmedim, tavsiyemdir.
A Argonath LXI
geçen yıl (5523 mesaj)
Köpekler özellikle eğitilmemişler ise ona en yakın olan uzuva saldırırlar. Eğer saldıracağından eminseniz sol kolunuzu (elinizi değil) uzatıp ısırmasını sağlayıp, ısırdıktan sonra kolunuz ile yere yatırıp üstüne çıkmaktır. Şanslıysanız köpek ısırmayı bırakıp kaçmaya çalışır, kaçmazsa kendiniz ölmemek için mecbur bu pozisyonda boğmanız gerekir.

Köpekler siz korktukça daha cesur davranır. Yolda yürürken size sadece havlayan bir köpeği görmezden gelirseniz saldırıya uğrama ihtimali minimumdur. Kaçarsanız %99 kovalar.

Dediğim gibi bu olay eğitimsiz köpekler için geçerli.
G Guest-FEE63FF01
geçen yıl (28 mesaj)
Demiri isit agzina sokDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.