Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
5
Cevap
211
Tıklama
0
Öne Çıkarma
KONU DIŞI MP3 PLAYER

K kankaniff Konu Sahibi
14 yıl (80 mesaj)
Arkadaşlar bana mp3 çalacak aygıt gerekli, şarj sorunu olmayacak elektriğe devamlı bağlı olacak ve istediğim zaman bilgisayardan içine müzik atabileceğim. Yani CD ile müzik çalmak istemiyorum. Spor salonunda kullanacağım. Nasıl bir aygıt işimi görür tavsiyelerinizi bekliyorum. Konuyu buraya açmamın sebebi ilgili yerlerde soruma kimsenin yanıt vermemesidir. Teşekkür ederim.
T TOMEKK
14 yıl (4070 mesaj)
creative nın her modelını alabılırsın bence


Bu mesaja 1 cevap geldi.

A ApAtHe89
14 yıl (694 mesaj)
10, 20, 30 gb'lık modeller bildiğimiz pc hard diskinin ufaltılmış halidir, spor yaparken kullanışsızdır. Mesela ani bir sallantıda falan bozulabilir. Ama flash hafızalılar var, üzerini balyozla ezmediğin sürece bozulmaz, şarjları da uzun gider o kadar şarj yemez. bu flash hafızalılar 1 gb, 2 gb, 3 gb olabilir. flashlar senin için tavsiyemdir ucuz olurlar


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K kankaniff Konu Sahibi
14 yıl (80 mesaj)
hey arkadaşlar sanırım yanlış anlaşıldı. Spor salonu yapıyorum da orada müzik çalmak için söylemiştim. Müziği Cd den çalmak istemiyorum istediğim zaman bilgisayardan atmak istiyorum yani. Mp3 player sabit prize takılı şekilde duracak devamlı.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K kankaniff Konu Sahibi
14 yıl (80 mesaj)

P pisiko__
14 yıl (846 mesaj)
ozaman ipod düşünebilirsinDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.