Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
627
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Fiyat Düştü - Koleksiyonluk Nintendo 3DS (Takasa Açık)
Şehir : #Bursa
İlan Türü : #Satılık
Kondisyon : #Kullanılmış
C
4 hafta
Er
Konu Sahibi


Satıldı: Forum dışında
1
1 Fiyat Düştü - Koleksiyonluk Nintendo 3DS (Takasa Açık)
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
Cihaz Nintento Türkiye Resmi Distribitörü Nortec firması tarafından “Türkiye Sürümü” olarak piyasa sürülmüştür.   Beyaz Renk Nintendo 3DS. Cihazın Türkçe kullanım kılavuzundan, kitapçıklarına, tüm kutu içeriğinden ekranındaki şeffaf muhafaza aparatına kadar herşeyi ile eksiksizdir.   Cihaz kozmetik olarak mükemmel durumdadır. Kırık, çizik vs gibi sorunları bulunmamaktadır. Cihaz’a CFW işlemi uygulanmış olup, cihaza takılı 64GB Toshiba hafıza kartı içerisine çıkan konsola ait tüm Exclusive oyunlar (Pokemon, Zelda, Mario, Kirby) oyunları ile Pes 2013 – Fifa 15, Lego oyunları yüklenmiştir. Cihaz Bataryası 10/10 olup, kendi standı mevcuttur. Cihaza ek olarak yurt dışından sıfır olarak temin edilen özel taşıma çantası verilecektir. Resimde gözüken siyah taşıma çantası mevcut değildir. Taşıma çantasının resmi eklenmiştir.

Logitech G29 Playstation set ile takas yapılır.

Yeni Fiyat : 2750 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Bursa Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : UPS İlan Durum : Satışa Açık

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.