Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
-1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Kobi Analiz A.Ş. | Akredite Kobi Danışmanlığı

T
tokus_digital Konu Sahibi
3 gün (14 mesaj)
Kurumsal Biyografimiz

Kobi Analiz A.Ş. yılların birikimi, günceli oluşturan yaklaşımı ve gelecek vizyonu ile Ülke ekonomimizin can damarı olan Kobi'lerimize, profesyonel yönetim danışmanlığı hizmetleri sunan kurumsal bir ailedir.

Akademik ve mesleki kariyerini, Cennet Vatanımızın ekonomik kalkınması ve toplumsal refahın yükselmesine adayan Kobi Analiz A.Ş. ailesi, küresel bazda elde ettiği bilgi ve tecrübelerini, Kobilere uyarlayarak, uygulanabilir çözümler üretir.
Geçtiğimiz 13 yılda, Uluslararası literatür ve bilimsel çalışmaların, Kobiler için uygulanabilir hale getirilmesi noktasında ortaya koyduğumuz başarı, bizi Ülkemizin en çok talep gören danışmanlık kurumlarından biri haline getirmiştir.

Ekibimiz, Kobi danışmanı, Mali müşavir, Finans uzmanı, Avukat, Marka Vekili ve alanında en az beş yıl tecrübe sahibi alan uzman ve bilirkişilerden oluşmaktadır. Elbette destek ekibimizin özverili çalışmaları sayesinde huzurlu bir çalışma ortamına sahip olduğumuzu da belirtmemiz gerekir :)

kendimizi geliştirmekten
danışanlarımızı iyi dinlemekten
danışanlarımızla empati kurmaktan
danışanlarımıza "balık tutmayı" öğretmekten
danışanlarımıza uygulanabilir çözümler üretmekten
danışanlarımıza kazandırmaktan
ASLA vazgeçmeyizhttps://www.kobianaliz.com/kurumsalDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.