Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
⭐ KO1 2006 Yılını Yaşatıyor⭐ Yeni Server TALAS 29 EKİM 21:00'de ⭐ 1.Server 3 yıldır açık⭐14 YILLIK T

C CuneytARKIN Konu Sahibi
4 ay (3 mesaj)
Merhabalar DH Ailesi eski üyeyim ancak üyeliğimi bulamadım bir süredir foruma girmiyorum. Buraya şimdi gelme sebebim biraz reklam biraz da aileyi bilgilendirme.
3 yıl önce başka sitelerde tanıtım konularına bakarken tesadüfen eski Fire Drake stili bir MYKO buldum. Pek kalabalık değildi ben girdiğimde nasılsa kapanır biraz takılayım hasret gidereyim dedim oyunu özlemişim Daha sonra git gide sarmaya başladı falan derken baya bağlandım. Serverin 3 yıldır kapanmaması da cabası 3 yıldır bir fiil oynuyorum (30 ay oldu ).
Şimdi 29 Ekim 2021'de mevcut 1.serverini kapatmadan onun altına TALAS serverini açacak. Baya bir kalabalık olması muhtemel. Buraya reklam linkimi bırakıyorum burdan siteye giriş yaparsanız ben de Ödül kazanıyorum. Yani hem bilgilendirme, hem bana da bir faydası olsun diye sizlere konuyu açma gereği duydum. Oyunda herhangi bir sıkıntınız veya ihtiyacınız olursa DH'den geldiğinizi de belirtirseniz size seve seve yardımcı olurum :)

https://l24.im/7x3Uf

Bu da tanıtım metni.

Kendisini PVP Camiasında kanıtlamış KO1 Serveri ilk sunucusu ÖTÜKEN'i Mart 2019'da açtı. Aradan neredeyse 3 yıl geçmesine rağmen kesintisiz oyun zevki sunan KO1 Geçtiğimiz sene SEGEDİN serverini açtı ve daha sonra ÖTÜKEN bünyesinde birleştirdi. Şimdi Beklediğiniz 3. Sunucusu TALAS 29 Ekimde siz oyunseverlerle kavuşmaya hazırlanıyor. Birçok yeni event ve kısa sürede birleşmeyecek bu sunucuda siz de 2006 [/B][B]My.ko[/B][B]]https://l24.im/7x3Uf'][B]My.ko[/B][/url][B][/link] anlarını yaşamaya hazırlanın :)[/B]
[I][COLOR=rgb(226, 80, 65)](KO1 Serveri Microsoft tarafından Lisanslandırılmış Launcher & Client kullanmaktadır. Windows Defender dışlama eklemeye veya devre dışı bırakmaya ihtiyacınız yok. Çünkü Clientte VİRÜS YOK ! Clientine Microsoft Lisansı alan Dünyanın İLK & TEK K.O. PVP SERVERİ aslında Bir PVP Serverden Çok Daha Fazlası

Canlı yayıncı sistemi, exp kredisi gibi birçok farklı özellik getirilmiş ancak oyunun orjinaline dokunulmamış en kral item shell raptor :)
Kanat walkrie pathos falan yok


Erken kayıt olarak TALAS Açılışında hediyeler kazanmak için
Bu da reklam linkim arkadaşlar hem aramıza katılıp hem destek olan DH Ailesi üyelerine teşekkür ederim
Birlikte 2006 ruhunu yaşıyor muyuz?
[U][B]TIKLAYIN[/B][/U][/url][/SIZE]]https://l24.im/7x3Uf
C CuneytARKIN Konu Sahibi
4 ay (3 mesaj)
Yok mu kimse yav :D
C CuneytARKIN Konu Sahibi
4 ay (3 mesaj)
eskiden buralar dutluk idiDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.