Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 2 mobil kullanıcı
113
Cevap
0
Tıklama
176
Öne Çıkarma
Cevap: Klasik Vatan Bilgisayar dolandırıcılığı! (6. sayfa)

D
deboern94
3 gün (41 mesaj)
Ben firmaya bakmam her gun zamma vergiye sesini cikarmayan halka müstehak birazda onlar kertsin. Giren cikan bitmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @münşi

T
tatbkath
3 gün (2977 mesaj)
Ürün fiyatlarını satıcı firmalar yani perakendeciler değil, tedarikçi-üretici firmalar belirler.

Sizi yıllardır ama yıllardır bu adamlar dolandırıyor ama hala farkında değilsiniz, suçu gidip satıcı firmaya atıyorsunuz.

Satıcı firma bu sorularınızın ve hayıflanmalarınızın muhattabı olmamalı. Muhattap almanız gereken tedarikçi, üretici firmalardır.

Bu servise giden ürünler içinde geçerlidir, suç servis desteğini sağlayamayan, adam gibi iş yapmayan üretici-tedarikçidedir.

Gerçi nereye neyi anlatıyorum ki! Marketten aldığı salça kurtlu çıktığında gidip ürünü üretene değil de marketçiye fırça kayan bir zihniyetimiz var bizim toplum olarak.

Sorun bizde yani, kimseyi suçlamaya gerek yok, hesap soracağımız yeri bilmiyoruz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Z
zfiri34
3 gün (14 mesaj)
Bu vatan bana redmi note 7 yi 2300e saatti.o gunden sonra heryerde 1400 1100e bile gordum.hayata küstüm resmen.bide iki tane almiştim.bişey alirken arastrmak lazim ☹️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


K
kraymon
2 gün (79 mesaj)
bu arada fiyatı 2899 a çıkmış, demek ki iyi kakalıyorlar.
S
steven_stiffler
2 gün (4045 mesaj)
Üretici-Tedarikçiler mi dolandırıyor, aldığı vergilerle devlet mi dolandırıyor tartışılmaz bile.

Vatan, Teknosa bu gibi mağazalar internetten araştırmayan, muhtemelen bu işlerden pek anlamayan ya da ilgisi olmayanlara satış yapıyorlar zaten. Önceden gerçekten güzel kampanya yaptıkları dönemler oluyordu, şu an hayal gibi. Bunların bir de daha bataklık olanları var. Onlar da Evkur, Yön gibi alışveriş mağaraları.
Bu mesajda bahsedilenler: @tatbkath

S
sanjii
2 gün (48 mesaj)
Bu nasıl bir video kardeş... İzlerken önce güldüm sonra üzüldüm. Bilmeyen insanları böyle kandırmak ve ürün satmak çok alçakça bir davranış.

İşlemci Turbox ama !

Favori kısmım ETS2 de donuyor ama ne hikmetse dediği yer.
Bu mesajda bahsedilenler: @dexter342

M
mr.yasoo
2 gün (448 mesaj)
2.899 olmuş muhahah
S
Sansa Magna
2 gün (790 mesaj)
Ondan daha beteri yukarıdaki dolar kuru 6.8710 dan 6.86 ya düşmüş. Ama grafikte öyle bir çakılma var ki gören de 5.50 ye falan düştü sanacak. Yazık yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Muco

C
cowwycow
2 gün (47 mesaj)
klasik algı yönetimi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


8
88mph
2 gün (168 mesaj)
Bu laptopu daha 2 gün önce aldım babama. Piyasadaki diğer aynı fiyat laptopların işlemcisi ile kıyasladım internetteki karşılaştırma sitelerinde, neredeyse 2 katı daha hızlıydı bu. :)


Bu mesaja 1 cevap geldi.

M
mertoz01
2 gün (16 mesaj)
Lenovo V15 AMD Athlon Gold 3150U 3150U 12GB 128GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82C70060TXDhttps://www.hepsiburada.com/lenovo-v15-amd-athlon-gold-3150u-3150u-12gb-128gb-ssd-freedos-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-82c70060txd-p-HBV00000UVB3M?magaza=BT+Teknoloji bununla karşılaştırdın mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @88mph

T
tunahan1071
2 gün (105 mesaj)
Açılın Vatan personeli geldi:

Öncelikle bu fiyatları ve kampanyaları genelde biz değil firmalar yapıyor. Değişimleri da hakeza öyle. Mesela asus dolar kılını kıpırdatsa da hemen etiketleri değiştirir.

Maalesef fiyatlar uçtu gitti, gelen insanlara olabildiğince f/p yardım etmeye çalışıyoruz. Diğer vatanları bilemem ama bizim vatanda kimin neye ihtiyacı varsa onu vermeye çalışıyoruz.
Burada fiyatlardan dolayı sakın firmalara kızmayın çünkü yurt dışında da fiyatlar bu şekilde sadece onların alım gücü daha yüksek olduğu için bu kadar koymuyordur.

Tedarikçi ve üreticiler asıl sorumlular.

İnanın gelen 10 müşteriden 8 i en ucuzu soruyor. 2500 den başlıyor deyince (ki işlemci amd antlon vs aşırı eski) kara kara düşünmeye başlıyorlar. Alması lazım, eba var ders var. Gerçekten üzülüyorum bu millete. Her şeyin eskisine püsküsüne layık gibi hissediyorlar. Herkes kaderine razı. Herkesin boynu bükük. Yazık çok yazık.
D
diemcizone
2 gün (1308 mesaj)
Çerçeveler pimapen gibi, işlemci 2015 model, refurbished olduğuna eminim ama kanıtlayamam. Bizim gibi 3. dünya ülkelerine bildirmeden ürünleri yenileyip çakıyorlar bunu HP'de çok yapıyor zincir mağazalarla anlaşarak. Vatan Bilgisayar'dan 5 Teknosa'dan 2 HP değişimi yaptım açtığımız bütün kutular ölü pixel, hoperlörden cızırtı, touchpad problemi gibi sorunlarla karşılaştık. Bu ürünlerin sıfır olma ihtimali sıfır.
S
sinanaga
2 gün (65 mesaj)
keriz silkeleme taktikleri
S
SilenthillDream
2 gün (562 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Muco

daha kötüsü var, önerilen sistemlere bakın

< Resime gitmek için tıklayın >
Yok artık şaka gibi bir haber
8
88mph
2 gün (168 mesaj)
Unuttum söylemeyi, freedos olmayan W10 yüklü olarak baktım. Yoksa zaten Vatan'dan almam, kendi bilgisayarım Lenovo Y520, freedos alıp, lisans alıp kendim windows yüklemiştim. Ama pedere aldığım için uğraşmak istemedim hazır olsun dedim :) Bilgisayar tvye bağlı, sadece youtube, netflix falan izliyor zaten.
Bu mesajda bahsedilenler: @mertoz01
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.