Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
194
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Klasik TTNET problemleri vol.231

C canikoblivan Konu Sahibi
6 yıl (4557 mesaj)
Merhaba dostlar, her ne kadar TTNET'ten nefret etsem ve kendi evimde Superonline fiber kullansam da, yazlıkta yıllardır bu firmaya mahkumum ve şikayetime çözüm aramaktayım.

Sanırım son 3 yıldır kullandıkça ödenen 1mbit'lik bir bağlantı vardı buradaki evde. Ama artık saniyede 100kb ile internette gezinmek bir kabus olduğundan dün arayıp 24 ay taahhütlü 8mbit'lik pakede geçiş yaptım.

Tabi geçmez olaydım, telefonda uzun süren bir onaylama sürecinden sonra bağlantı hızımın otomatikman gerçekleşeceğini ve birkaç dakika içerisinde aktifleşeceğini söylediler. Telefonu kapatmamla internetin komple gitmesi bir oldu.

İşin garip tarafı, modemde ADSL ışığı sürekli yanıp sönüyor, internet ışığı hiç yanmıyor; ancak ne zaman telefon çalsa ya da telefon ile konuşlsa ADSL ve internet ışıkları coşuyor ve internet geliyor. Hayatımda gördüğüm en abzürd internet bağlantısı problemlerinden birisi bu olsa gerek. TTNET'i aradığımda ise bulunduğum bölgede altyapı çalışmalarının devam ettiğini ve bir şey yapamayacaklarını söylüyorlar.

Bu ne rezil bir firmadır a dostlar?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


I Insanityxx
6 yıl (205 mesaj)
Aynı sorun bendede var telefonun ahizesini kaldırdığımda internet geliyor ahizeyi kapattığımda gidiyor


Bu mesaja 1 cevap geldi.

C canikoblivan Konu Sahibi
6 yıl (4557 mesaj)
Sen hangi bölgedesin dostum?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @PinkWard

I Insanityxx
6 yıl (205 mesaj)
Karadeniz Samsun
M MertMeteAlp
6 yıl (2067 mesaj)
yine yeniden, diyorumki

allah kurtarsın.
S sparkan
6 yıl (106 mesaj)
Bende de ahize kalkınca internet kopuyordu. Splitter'da sorun vardır dediler zibilyon kere degistirdim splitterı fayda etmedi. En sonunda sorun oldugunu kabullendi ekipler. 3 ay sonunda sorunum cozulmedigi icin uydunete gectim.

Orda da haftada 50 kere bitmeyen bir "genel ariza" sebebiyle internet yavasliyor veya kopuyor. Türkiye değil mi? al birini vur ötekine.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


C canikoblivan Konu Sahibi
6 yıl (4557 mesaj)
Her zaman bildiğimiz TTNET işte, utanmadan "modemi kapatıp açın" demezler mi bir de..< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.