Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
24
Cevap
0
Tıklama
19
Öne Çıkarma
Cevap: Kızların inanılmaz rahat bir hayat yaşaması (2. sayfa)

A Aberrant Warden
2 ay (72 mesaj)
Ulan kız evde tek başınaysa kargocudan bile korkuyor eve servis falan çağırmıyor tek başına taksiye binmeye korkuyor. Akşam vakti otobüse minibüse binince plakalarını falan çekip yakınlarına atıyorlar. Akşam vakti dışarı bile çıkamıyorlar senin kafana esti mi çık dolaş yürüyüş yap gez eğlen. Kız için şahsi araç yoksa bunlar zulüm oluyor sokakta yürüse dert, evine gitmek için bir şeye binse dert, taksi çağırsa dert... Über güvenli diye über kullanan bir arkadaşımın numarasını sürücüsü kaydedip taciz ediyordu öyle bir memleketteyiz. Yok öğretmenler kızları seviyormuş yok aileler kız çocukları seviyormuş ne anlatıyon la

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aberrant Warden -- 13 Ekim 2021; 22:40:39 >


A Akmina34
2 ay (29 mesaj)
Aslında olan şey bu ülkede genel olarak kız/kadın"lara yüklenen sorumluluk daha az ve çoğu aile erkek çocuklarının okuması ve çalışmasına daha çok önem veriyor ama buna göre verilen toplumsal özgürlük düşüncesi daha zayıf ama yine de genel olarak kız olmak daha kolaydır bakmayın feminazilerin kudurduklarına onlara göre bir kadın çıplak gezip her türlü pozitif ayrımcılığa sahip olmalıdır ve kesinlikle hukuk önünde ne derse doğru kabul edilmelidir vs vs, kadın cinayetleri olmuyor mu diyenlere ne yazık ki suçsuz yere erkek egosu ve .... luğu yüzünden ölen kadınlar var ama erkek cinayetleri emin olun daha fazla erkekler daha fazla katlediliyor iş yerinde olsun başka yerde olsun daha fazla mobinge uğruyor yani hayat sadece size zorluk çıkarmıyor erkeklere daha fazla zorluk çıkarıyor velhasıl ne erkek kadınla ne kadınla erkek eşittir, kim ki feminazi, sjw vs saçma sapan şeytanın ademin neslini bozmak amacıyla elemanları olan küresel yöneticilere yaptırdığı oyunlara destek olur o insanın islah edilmesi gerekir.
M MyClaw
2 ay (7659 mesaj)
Paris ne alaka?< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @hamza5806

S serafon
geçen ay (2533 mesaj)
Sanayiyi kötü gören ve aynı zamanda gelişmiş ülkelere özenen bir toplum!


Bu mesaja 1 cevap geldi.

H Hunyadi Matyas Konu Sahibi
4 hafta (365 mesaj)
Sanayi derken üretim fabrikaları değil tamirci çıraklığını kast etmiştim


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @serafon

L limbesh
4 hafta (708 mesaj)
Evet haklısın, usta yamağı arayanların %99'u erkek yamak arar.
Bu mesajda bahsedilenler: @Hunyadi Matyas
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.