Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
59
Cevap
0
Tıklama
73
Öne Çıkarma
Kız işlerine heveslenmeyin

G
Guest-E57029DB9 Konu Sahibi
3 ay (1303 mesaj)
Toy bir insanın bu işlere bulaşıp da, çok büyük ruhsal sıkıntılara girmediği hiçbir duruma rastlamadım.

Örneğin gireceğiniz bir saatlik kıskançlık krizi, o şahısla vakit geçirirken edinilecek haftalarca sözde mutluluğa bedeldir. Genelde bu yıkıcı duygulara kapılanlar şu tesellinin ardına sığınır: ''yaşayıp öğrendik''. Halbuki kimse kimseyi herhangi bir şey için zorlamıyor.

Tüm samimiyetimle söylüyorum ki, genç genç adamlarsınız. Vaktiniz var, imkanınız var. Kafanızı bir şeylere verin, çok çok yararlı işler olmasına bile gerek yok. Siz bu işlerden uzak kalmakla, özgün olabilme potansiyelini elde ediyorsunuz. Kendinizi özgün kılın, gençliğinizi ve enerjinizi kullanın.Böyle sığ düşünceleri görünce ekrana kafa atasım geliyor. Konuyu açan arkadaş güya çok şey biliyor ve herkese akıl veriyor havasıyla kendince doğru olan şeyleri...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Murad Abi - 3 ay +102
İnsan doğası gereği karşı cinse ilgi duyar.Özellikle ergenliğe girişle beraber istesin istemesin karşı cins her daim ilgi uyandırır.Bu nedenle ne kadar erken yaşta kızlarla arkadaşlık kurulursa b...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Long Nightt - 3 ay +63
bir genç olarak her gence 1 kez çok sevip aldatılmalarını tavsiye ediyorum.

ben bunu yaşadıktan sonra kendimi çok geliştirdim
Yoruma Git
Go All The Way - 3 ay +26
Bakın elinizin altında internet var. Ulaşabileceğiniz o kadar çok içerik var ki. Çeşit çeşit ilgi çekici konu var. Kafayı verin işte, haftalarınızı verin ne olacak. Niye merak...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Guest-E57029DB9 - 3 ay +17
kızlar sizi kullanır atar 2 gün sizle 3 gün başkasıyla yazık etmeyin kendinize her zaman söylerim kız işi pis iştir başınıza ne gelirse bundan gelir aşk meşk dizilerde filmlerde olan bi...
Yoruma Git
Yorumun Devamı panter20 - 3 ay +15
Kimse sana dark triad ol demedi once anlaman lazim yazilari. Duzenli ilisko en iyisi degil, pualik konu disi. Konuda yeri yok. Ogrenecegin cok sey var, 3 kizla sex yapan adamla tecrube konusunda tarti...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Murad Abi - 3 ay +5

G
Guest-E57029DB9 Konu Sahibi
3 ay (1303 mesaj)
Bakın elinizin altında internet var. Ulaşabileceğiniz o kadar çok içerik var ki. Çeşit çeşit ilgi çekici konu var. Kafayı verin işte, haftalarınızı verin ne olacak. Niye meraklısınız bu kadar sevgili yapayım avm gezeyim kafeye oturayım muhabbetlerine.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

K
Keira-
3 ay (13 mesaj)
gel de bi de ona anlat bu dediklerini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


P
panter20
3 ay (1080 mesaj)
kızlar sizi kullanır atar 2 gün sizle 3 gün başkasıyla yazık etmeyin kendinize her zaman söylerim kız işi pis iştir başınıza ne gelirse bundan gelir aşk meşk dizilerde filmlerde olan bir hayaldir hayal ile gerçeği karıştırmayalım lütfen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

H
hamza5806
3 ay (2492 mesaj)
Hakli suku

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


G
Go All The Way
3 ay (40 mesaj)
bir genç olarak her gence 1 kez çok sevip aldatılmalarını tavsiye ediyorum.

ben bunu yaşadıktan sonra kendimi çok geliştirdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Z
Zodion
3 ay (4255 mesaj)
Ya hu sen hayvan herifin tekisin.Ne meseleleri bunlar

Hem hayvansın hem saçma sapan komplekslerin var.Tam manyaklık

Eğri oturalım doğru konuşalım.Sümüğün aktığı gün gerekçelendirmelerin ve ortaya koyduğun değerlerin hepsi geçersiz.Aman o son damla düştü mü düşmedi safhasında salak salak duygu bindirmelerine içinizdeki sahte-tanrıyı beslemeye yer yok
S
SinanOzer88
3 ay (2 mesaj)
Arada bir seks olsun da, hayat arkadaşı istemez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

L
Long Nightt
3 ay (243 mesaj)
İnsan doğası gereği karşı cinse ilgi duyar.Özellikle ergenliğe girişle beraber istesin istemesin karşı cins her daim ilgi uyandırır.Bu nedenle ne kadar erken yaşta kızlarla arkadaşlık kurulursa bu erkek için en iyisidir.

Kısacası sizin görüşünüze katılmıyorum.'Yaşayıp öğrendik' lafı içi boş avuntu bir mekanizma değildir.İnsan kendini geliştirmek istiyorsa ve hayatta daha iyi yerlere gelmek,daha kaliteli insanlarla vakit geçirmek istiyorsa bazı olumsuz durumları bizzatihi yaşaması ve öğrenmesi gerekir.Sonuçta insan bisiklete binmeyi bile defalarca yere düşerek,dizleri kanayarak öğrenir.Hayatta bir bisiklet gibidir.Düşe kalka,düşe kalka insan nasıl yaşaması gerektiğini,kimlerle takılması gerektiğini,kimlerin kendisine gerçekten dost ve kimlerin kendisini gerçekten sevebileceğini öğrenir.Yani bir nevi hayata karşı bağışıklık kazanır.

Bu dediğinizi yapan yani kızlardan uzak duran insanları üniversitede çok gördüm.Bu bahsettiğiniz kişiler ise genelde dinci bir ailede yetişen insanlar olur.Ne yazık ki bu insanlar ergenliklerinden itibaren kızlarla bırakın sevgili olmayı arkadaş dahi olamadıkları için her daim kendilerini ezik hissettiklerine şahit oldum.Hem kızlarla konuşamıyorlardı hem de akılları fikirleri sürekli cinsellikteydi.Aynı durum karşı tarafta dinci bir ailede yetişen kızlarda da gözlemlenebilir.Yani sizin bu dediğiniz insan doğasına tamamen aykırı bir durum.Bu dediğinizin olması için insanın içinden karşı cinse ilgi duyabileceği hormonların alınması yani bir nevi ''hadım'' edilmesi lazım.

Kısacası benim genç arkadaşlara tavsiyem ne kadar erken yaşta karşı cinsle arkadaşlık kurarsanız o kadar iyi olur.Sonraki yıllarda hem arkadaşlık kurmanız zorlaşır hem de içinize kapanık hale gelirsiniz.


Bu mesaja 4 cevap geldi.

S
Sarı Bıyık
3 ay (6 mesaj)
Özet: Kız meseleleriyle de uğraşın, işinize de odaklanın. (Bu arada yaş 20, bu 20 yıllık süre içinde, kızlarla konuştuğum toplam süre 4 saat falan çıkar. Sence düzelme olur mu?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarı Bıyık -- 17 Şubat 2020; 8:37:22 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Long Nightt

L
Long Nightt
3 ay (243 mesaj)
Yaşın o kadar geç değil.Üniversite'ye vs gidersen yani kızların olduğu ortamlarda bulunabilirsen ve cesaretli olursan elbette düzelirsin.Cesaretten kastım malum bu yaşına kadar kızlarla pek fazla muhattap olamadığın için onlardan çekiniyorsundur.Yani konuşmayı bilmiyorsundur.Fakat cesaretli olup kızlarla konuşmaya çalışırsan ve arkadaş olursan bu durumu aşarsın.Yani cesaretten kastım ilk adımı atabilmek..Üniversitede kızlarla konuşmak isteyip ilk adımı atamayan ve öyle dört yıl geçiren çok arkadaşım oldu.Şunu unutma ki hiçbir kız gelip senle konuşmaz ve arkadaş olmaz.İlk adımı her daim erkekten beklerler.İlk adımı atacak cesareti gösterecek kararlılığın olursa ve yine kızlarında olacağı bir ortamda bulunuyorsan düzelmemen için bir neden yok.İlk başlarda üzülebilir ve dahası sevgili olmak istediğinde red yiyebilirsin lakin her üzüldüğünde ve her red yediğinde de kızları daha iyi tanırsın.En önemlisi de kızları gözünde büyütmeyi bırakırsın.Böyle böyle hangi kızlarla takılman gerektiğini,kimlerle sevgili olunabileceğini vs öğrenirsin.Bunlar üzülmeden,yere düşmeden,dizini kanatmadan öğrenilecek şeyler değil...


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Sarı Bıyık

S
Sarı Bıyık
3 ay (6 mesaj)
Ben açık liseye yeni başladım daha. Üniversiteye gider miyim bilmem. Meslek lisesine yazdırmışlardı, bi sınıfta 2 kız anca vardı. Bırakmak için bahanem olmuş oldu. Gerçi sadece kızlar değil, tüm insanlarla iletişimde bi sorun var. Böyle olduğu için de evde takılıyorum genelde. Küçüklüğümden beri sosyal bir ortamım olmadı, başka bişey beklenmez zaten, evde kalmaktan başka.
Bu mesajda bahsedilenler: @Long Nightt

S
standartlarabidesi
3 ay (24 mesaj)
Kız nedir? Ne işe yarıyor? O kadar bırakmışım ki öyle şeyleri ne olduğu konusunda fikrim yok, gerçi artık iyice mala bağlatıyor hayat insanoğlu yaşamın müdavimi olmak adına seyri babında güzelliklere kapalı bir sahteliğe bel bağlamaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


E
Exocoetidae
3 ay (948 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E57029DB9

Bakın elinizin altında internet var. Ulaşabileceğiniz o kadar çok içerik var ki. Çeşit çeşit ilgi çekici konu var. Kafayı verin işte, haftalarınızı verin ne olacak. Niye meraklısınız bu kadar sevgili yapayım avm gezeyim kafeye oturayım muhabbetlerine.
Hocam meraklı değiliz öyle gezmeye de zaten evden nadir çıkarım. Yaşım 27 yani aslında çokta sıkıntı değil ama artık beni de seven birisi olsun istiyorum. Kendimi spora vurdum, içim yanıyor anla işte hocam.
N
Nick7658
3 ay (33 mesaj)
kızlarda benim senin gibi maymundur neticede robotlarla ilgilenmek lazım
L
Lana-Del-Rey
3 ay (12379 mesaj)
Cidden karıları dert eden kaldı mı selam verseniz 5 tane aday bulabiliyorsunuz


Bu mesaja 1 cevap geldi.

M
Mazotçu
3 ay (260 mesaj)
hocam ben bu işleri 2015 gibi ruhumdan transfer ettim, aldırdım, bıraktım. ne acı var ne sevinç. nötr yaşıyorum.
C
CR7_35
3 ay (3680 mesaj)
Ulan dışarda kız yok karşı cins bu erkekler kiminle arkadaş olup sosyal ortam yapcak ?? Demesi kolay icraata gelince kimse yok ?? Sıkıntı biz erkeklerde mi yoksa kadınlarda mı??

Ben bununla ilgili gözlem yaptım doğru çıktı dışarıda herhangi bir yerde karşı cins nüfus olarak neredeyse hiç çok 80-20 / 70-30 gibi dağılımlar söz konusu o ufak yüzdelerde olanlarda sahipli bununla ilgili 20 sayfaya yakın entry girmişler Ekşide doğru tespit yapmışım git bi cafeye 90 ı erkek 10 kız git bi bara taş çatlasın 20 kız gerisi komple erkek ki cinsel açlığın afrikası olan bi yerdeyiz bu sorun nasıl aşışacak muamma.

Konuşmak arkadaş edinmek basit şeyler önemli olan kaliteli düzgün insanlarla vakit geçirmek para yiyici ağzını yaya yaya konuşan tek bildiği dekolte giyinmek biriyle ne anlaşsan ?? Burda devreye kendinizden yaşça büyük insanlar giriyor bu hemcinslerimiz içinde geçerli kadınlar içinde geçerli.

Misal ben 30 lu yaşlarda kadınlarla daha rahat konuşup iletişim kurabiliyorum sebep toy değil ama kendi yaşıtımla rahat olamıyorum kafa daha gelişmemiş hele ki kafa çekcek ortamlarda hiç çekilmiyor bunlar dikkat edin.

Şu cümlene katılıyorum ne kadar erken iletişim o kadar tecrübe evlenmeden önce mutlaka 1-2 ilişki yaşamak lazım tamam gözlemlede tecrübe kazanılıyor ama yaşamak gibi olmuyor bide cinsel tecrübe sevgililikten flörtten daha önemli Türkiye gibi bi yerde cinsellik nikah gecesi öğrenildiği için cinsel sorunlar hatta travmalar yaratıyor ben kadınlar fahişe erkekler pezevenk olsun demiyorum ama azcık tecrübe şart yarın öbür gün evlenme durumlarımız olcak erkek olarak tecrübesiz olmak istemeyiz.

Bu konuların sonu yok son görüşüm şu cinsellik ve sevgililikten ziyade bayan arkadaş edinip onların ortamında olup üstünde ki heyecan ve rahatlama sağlanırsa bu mevzunun psikolojik olarak rahatlama sağlayacağı düşüncesindeyim bayan arkadaş edinin dostlar desene dışarsa bayan arkadaş edincek bayaaan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Long Nightt

L
Long Nightt
3 ay (243 mesaj)
Bu nasıl bir isyandır arkadaş

Zaten erken yaştan kastım lise ve üniversite zamanları.Bu zamanlarda sınıf ve okul ortamında bol kız bulunur.Bu yaşlarda karşı cinsi öğrenmek gerekir.Daha sonra iş hayatı olsun,sosyalleşme olsun karşı cins bulmak dediğin gibi okul ortamına göre zor.Bunun için ilaki kurslara (dans,spor vs) vs gitmek lazım.

Bahsettiğin para yiyici,ağzını yayan ve tek bildiği dekolte giymek olan baağğğyyaaanlardan ancak kızlarla dolaşa dolaşa,onları tanıya tanıya uzak durursun.Yoksa hayatı boyunca hiç kızlarla konuşmamış masum fakat içerde patlamaya hazır ( ) bir volkan gibi olan nice erkek bu tip kızların elinde oyuncak oluyor.Bu tür kızları tanımak içinde önce içindeki abazalığın ölmesi lazım ki bunlar prim yapamasın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Long Nightt -- 18 Şubat 2020; 17:53:33 >


Bu mesajda bahsedilenler: @CR7_35