Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
119
Cevap
0
Tıklama
6
Öne Çıkarma
Cevap: Kız içki içiyor ben içmiyorum bu ilişkide sorun olur mu ? (7. sayfa)

M MrT4ngo
2 hafta (1751 mesaj)
o kızdan hayır gelmez. uzak dur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


D DreamingLight
2 hafta (908 mesaj)
kıza eşlik etmek için bir bira ya da şarap içebilirsin nedir yani? ilk görüşmelerde içki içmiyorum diye sıyrılmanın hiçbir mantığı yok, 2 tane birayla bırak sarhoş olmayı farkı hissetmeyeceksin bile merak etme. alkolün tadını sevmiyorsan tatlı damağına uygun şarap bulabilirsin, meyve suyu tadında şaraplar bile var. ha ben inançlıyım içmem diyorsan da o zaman ne kendi zamanını ne de kızın zamanını çal, bu iş olmaz.
P Posta güvercini
2 hafta (55 mesaj)
Sigara içen insan kadar sıkıntı olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Y ymy67
2 hafta (447 mesaj)
Davul bile dengi dengine dostum. Ya içeceksin ya da o insandan vazgeçeceksin. Kadın karşında şarap kadehi içecek sen su mu içeceksin. Sen kadın o erkek olsa tamam da. Bayan içki içerken erkeğin içmemesi çok garip bir durum. Ben kadın olsam sıkılırdım.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

1 12 Angry Men Konu Sahibi
2 hafta (10355 mesaj)
Anladım hocam. Üzüldüm yani biriyle evlenmek için ilişkiye başlarken içkinin bu kadar önemli bir detay olduğunu bilmiyordum. Yani kızı henüz tanımıyorum ama tek sorun içki olursa üzülürüm, çünkü çok saçma bir sebep.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @ymy67
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.