Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
231
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Kişisel Değil

N NHCan Konu Sahibi
7 yıl (1256 mesaj)
...bedenler aynı ruhlar farklı

Merhaba arkadaşlar ,

Konu kitap reklamı gibi gözükse de kesinlikle öyle bir amacım yok. Sadece sohbet amaçlı açtım konuyu.
Kişisel Değil , bir dostumun halasının çıkarttığı kişisel gelişim tarzında bir kitap. Kendisi kanserdi ve çok şükür bu süreci atlattı. Bu sürprizin ardından bir de mesleği dışında olmasına rağmen kitap çıkarttı. Kişisel gelişim türü kitaplar pek beni açmasa da çok büyük içtenlikle okuyorum.
Kendisi ve ailesi ilk ismimle hitap eden ender insanlardan. Hiç ünlü olmasına gerek yok , kitabın da müthiş olmasına gerek yok ; çok sevdiğim insandan böyle bir eser çıkarsa soluksuz okurum.
Bence kitap okumayı seven biri için çok güzel ve özel bir duygu yakından tanıdığın bir insanın kitap yazması.

Sizin de çevrenizde , yakınınız da böyle kitap çıkartanlar var mı ?


Not : Kesinlikle reklam ve ticari bir amaç yoktur. Zaten yayıncıyla ile sorunlar olduğu için kitap şuan piyasadan çekildi ve yeni bir kapakla tekrar piyasaya girebilir.

< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NHCan -- 7 Mayıs 2014; 11:18:48 >


B By_Coder
7 yıl (1650 mesaj)
Etrafımda yok yalnız yerinde olsam kişisel gelişim kitaplarına değil de daha çok dram temalı konulara yönelirdim.Sonuçta bir hastalık süreci geçirmiş bence dram yazması daha iyi olur onun adına.Saygılarımla
B By_Coder
7 yıl (1650 mesaj)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.