Bu konudaki kullanıcılar: 11 misafir, 3 mobil kullanıcı
143
Cevap
5804
Tıklama
23
Öne Çıkarma
Cevap: Kış lastiklerine boşa masraf yapıldı ! (8. sayfa)

A Amon_Amarth
3 yıl (373 mesaj)
O sebeple gidip Nokian Weather Proof aldım. Hakikaten az yakıyor, kış lastikleri gibi aşırı ses yapmıyor. Yazın da kullanılabiliyor, performansı aşırı düşürmüyor.6 ayda bir ön arka yapıp, lastik oteline para vermeye de gerek yok. Tavsiye ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


N nbacıshaquılle
3 yıl (2161 mesaj)
Michelin Alpine 5 ler ile sitenin yokuşunu zor çıktım İstanbulda. 4-5 defa deneyerek çıktım patinaj çeke çeke. Lastikler de olmasa siz düşünün halini. Okula gidemezdim büyük ihtimalle. İyi ki takmışım.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @elcas

C cervinff
3 yıl (12968 mesaj)
Yaşadığın şehre göre değişir, Ankarada şart, İstanbul İzmir Antalya için çok gerekli değil. Kar kış olsa da Max 2 gün sürer o 2 günde aracı çıkarmıyorsun. 25 yıldır İstanbuldayım kış lastiği olsa dediğim gün sayısı yılda 10 günü geçmez. 10 gün için de kış lastiğine para vermem. Sadece lastik almakla bitmiyor yılda 2 kez sök tak parası ve saklama yeriniz yoksa saklamaya para veriyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


E elcas Konu Sahibi
3 yıl (4875 mesaj)


bir kere bile deseniz kazıklandım hissi olmaz.
Bu mesajda bahsedilenler: @nbacıshaquılle
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.