Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
114
Cevap
4817
Tıklama
30
Öne Çıkarma
Cevap: Kılıçdaroğlu Babala yayını (6. sayfa)
C
6 gün
Yarbay

Karşılaştırma yapmak için KK'nın da 20 yıl yönetmesi gerekir.
Bu mesajda bahsedilenler: @defaulticus
K
6 gün
Yüzbaşı

En alta reisi de ekle
0 saat 0 dk< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Why Shy
A
6 gün
Yarbay

Olsun sokaktaki cahil bakış açısı: Kemal kılıçdaroğlu Ülke yönetemez.Adam gençlerin karşısına çıkmış bütün sorularına cevap vermiş böyle bir topluma böyle iyi insan fazla gelir zaten.Bu toplum böyle höt diyene diktatörlere bayılır.Şu soruları Erdoğana Tweet atamayacak adamlar Kemal Kılıçdaroğlunu neyle suçluyorlar işte böyle bir Ülkede yaşamaya mahkumsunuz bu toplumun %50 sinden fazlası Erdoğan gibi zihniyete sahip onun gibi düşünüyor.Onun düşündüklerini doğru olarak algılıyor.Kemal bey ağzıyla kuşda tutsa bu Ülkenin başına gelemez.Türkiye iyi insanlar için yaşanamayacak biyer malesef.İyi insanların sürekli aşşalağındı dalga geçildiği dışlandığı bir toplum Kibar konuşmayı pısırıklık Ahlaklı olmayı saflık zannedilen bir toplum.Böyle bir Ülkede Kemal bey gibi insanlar nasıl başa gelicek imkanı yok.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

P
6 gün
Yarbay

Videoyu izlemek için tıklayınız< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

S
6 gün
Teğmen

Programı halen izliyorum ve Full şekilde 4 saat muhteşem bir yayın oldu. Sayın Kılıçdaroğlu Büyük Bir Siyasetçi Olmayabilir ama Muhteşem Bir İnsan.

4 saat boyunca tüm eleştirilere gülümsedi, her soruyu saygıyla cevapladı ve hiç küfür etmedi. Tebrikler< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

K
5 gün
Yarbay

iyi biri olsaydi, chpnin icini sacma sapan adamlarla doldurmazdi, incenin, ozturk yilmazin, sarigül gibi isimlerin önünü kesmezdi. Yavasi ya da Imami aday yapardi, secilme sansimizi riske atmazdi gibi gibi.

Sinan Ogan da 1 hafta oncesine kadar cok iyi biri izlenimi veriyordu neler yaptigini gördük.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @-BurakBey
P
5 gün
Yarbay

Babala TV'de soru soran tipler genelde çok yetersiz, bilgi gençler olurdu. Sorularda çok sığ olurdu.

Fakat Kılıçdaroğlu programında sorular ve soru soranlar genellikle iyi iş çıkardılar.

Kılıçdaroğlu'na gelirsek bazı sorularda basarılıydı fakat bazı yerlerde de şad kalabalığı yaptı.

Ben aday olmadım beni 6lı masa aday yaptı diyerek yalan söyledi. Onun adaylığı yüzünden masa dagılıyordu.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

R
5 gün
Yarbay

Altılı masa KK'yı aday yapmış oyu toplamda yüzde üç olan Davutson, Babalife, BlackMolla ve Gültekin Docile toplanmış sen aday ol demiş bu da kıramamış.

Ulan en yakın arkadaşın şu camdan atla dese atlıyor musun? Oyu yüzde iki üçü bulmayan adamlar istedi bahanesiyle çıkıp adaylığı gasp ettiğini söylüyorsun.

Halkta karşılığın yok, seçimi de tuttuğun yerden koparamadın işte!! Gençlerin önünü açmak istiyorsan Temmuz'da kongrede istifa ettiğini açıkla ve torun sevmeye başla!!

Herkes de ne güzel bahanelere sarılıyor.. Meral Akşener bu adama tepki koyup masadan kalkma hususunda çok haklıydı.

Gudubet Canan da Fransa'da Sakine Cansız'ın susturuculu pistol ile infaz edilip öldürülmesine İnsan Hakları aktivisti olarak bozulmuş ve bu sebeple twit atmış!!!

Savunmaya gel lan otobüsten indirilip kurşuna dizilen askerlerimizi, sahada çatışmada şehit edilen, gazi olan binlerce askerimizi hiç mi düşünmedin?

Su testisi su yolunda kırılır! Terörist başının infazına mı takıldın?

KK orada burada gidip yumruk, tekme falan yiyor ama İstanbul'un göbeğinde şova katılırken yanından ayrılmayan 15 tane korumayla geziyor ne tezatlık bu?

Bu Babala yayınına bakınca tamamen soğudum.


Bir de gittim mal gibi S.Oğan'a oy attım, çıktı hemen makam pazarlıkları yaptı, daha dün Zafer'e de gönderme falan yapıyor aynı doksanlar gibi ortada oy atacak adam yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 26 Mayıs 2023; 6:52:10 >

L
5 gün
Yüzbaşı

Soru: HDP PKK'nın uzantısı mıdır?
Cevap: Ben bilmem ki?

Fıkra bu kadar.


Bu mesaja 2 cevap geldi.
C
4 gün
Yüzbaşı

Başarılı bir iş çıkarttı gençlerin oyunu kapti diye düşünüyorum< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

A
4 gün
Yüzbaşı

Yayın çok iyi olmuş daha 2 günde 23 milyon izlenmiş ki bu izleyen kitlenin önemli bir kısmının kararsız seçmen ve cumhur ittifakı seçmeni olduğunu düşünüyorum. Adamın konuşmasını beğenmeyenler kendi liderlerine baksın. Promter olmadan iki kelimeyi yanyana getiremiyor, prompter olmadığında anca sağa sola hakaret edebiliyor.-
4 gün
Yarbay

Program süresi uzun olunca "Zaten oyumu Kılıçdaroğlu'na vereceğim, izlemesem de olur" demiştim kendi kendime. Bugün şöyle bir üstün körü bakayım derken kendimi sonuna kadar bir seferde izlemiş buldum. Bir yandan üzülüyorum seçilmezse ne kaybedeceğimizi bildiğim için, bir taraftan seviniyorum bu tür yayınlarla insanların belki gözü açılır diye. Çok karmaşık duygular içindeyim. Biliyorum ki benim gibi birçok insan var. Vicdan sahibi oyunu ilk turda Kılıçdaroğlu'dan yana kullanmamış, bir şekilde sandığa gitmemiş kıymetli forum üyelerine, forum üyesi olmasa da misafir olarak mesajları okuyanlara programı mutlaka izlemelerini tavsiye ediyorum. Vicdan sahibi, kişisel çıkarlarını ülkenin önünde tutmayan etnik kökeni ne olursa olsun ataları bu topraklar için savaşmış herkes ülkemizin bulunduğu kötü durumdan çıkmasını istiyordur, hiç kuşkum yok. Gündelik çıkarlarınızı ülkemizin aydınlık yarınlarına tercih etmeyin. Bugün bana yarın sana sıra gelecek, mülteci sorunu daha fazla büyümeden, siyasi bir soruna dönüşmeden çözelim, sonra kendi kavgalarımızı vermeye devam edelim. Suriyelileri göndermek konusunda birlik olalım. Seçim sonucunun şimdiden ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 27 Mayıs 2023; 15:20:47 >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

K
4 gün
Yarbay

K
4 gün
Yarbay

soruları beğenmezler cevapları beğenmezler onu beğenmezler bunu beğenmezler

adam çıktı çatır çatır cevapladı işte soruları


BAŞKALARII ŞU PLATFORMDA 10 DK DURSUN YEMİN EDERİM VERİRİM OYUMU HODRİ MEYDAN

DAHA KENDİ KANALINDA CEVAPLARI BİLE ARKADAKİ EKRANLARDAN VERİYORSUN SONRA UYUKLUYORSUN

< Resime gitmek için tıklayın >K
4 gün
Yarbay

Birisi cevaplıyor birisi uyukluyor...

Bir yerde enerji var diğer tarafta korkan gözlerle bakan spiker var.

Biris ENTEL DANTEL KİM VARSA ÇAĞIRDIK DİYORK
4 gün
Yarbay

Şunlarda fıkralardan seçmeler

< Resime gitmek için tıklayın >
Bu mesajda bahsedilenler: @Last Khan
K
4 gün
Yarbay

Bu da fıkralarla anadolu olsun

< Resime gitmek için tıklayın >
Bu mesajda bahsedilenler: @Last Khan
B
4 gün
Binbaşı

siyasetin real madridi diyip duruyordunuz buyur kardeş gerçek real madrid size. sizin madrid sahaya çıkamazken bizim madrid her topa karşılık vermiş.

mesela kuzey kore halkı kendi ülkesinin dünyanın en güçlü ülkesi olduğunu sanar. algılar ve tiyatrolar ile gerek spor gerek ekonomi gerek savunma ve diğer her konuda dünyanın en güçlüsü sanar halk ülkesini, ve hatta liderlerine taparlar çünkü böyle eğitilmişlerdir. Her sene tiyatrodan olmayan müsabakalar oynanmış gibi yapılır ve kuzey kore tüm dünyayı o oyunda yener, her sene şampiyondur ve her sene savaş kazanır ama aslında halk gerçekte yiyecek yemek bulamıyor. Başka yayın da olmadığı için bütün halk bunları izler ve inanır, kendince ülkesi için sevinir de durur. böyle olmayalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 27 Mayıs 2023; 17:52:30 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.