Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
4364
Cevap
547882
Tıklama
4
Öne Çıkarma
Cevap: **KIL DÖNMESİ AMELİYATI OLANLAR** (219. sayfa)

C cadenarch
2 ay (40 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: serkankrdnzzzz

Hayır herhangi bir ücret talep etmiyorlar sağlık güvenceniz var ise
Tekrardan teşekkür ederim.
N Numenorian Man
3 hafta (652 mesaj)
Arkadaşlar benim Ekim ayında olduğum ameliyat pek fayda etmedi sanırım. Ağrısız acısız eski kanayan yer kanamaya başladı. İltihapsız temiz kan akıyor. Ama bana nüks belirtisi gibi geldi. İyi olmadığı kesin.

Doktoruma mesaj attım bölgenin fotoğrafını yollayacağım bana bir şey söyler ama Allah düşmanımın başına vermesin bu hastalığı. Gerçekten ameliyat olduk 1 ay oturamadık kıl temizliğine her şeye dikkat ettik yine de kurtulamadık. Kıl girişi vs gözlemlemiyorum ama yok yani aynı yerde yine temiz bir kanama.

Allah sonumuzu hayretsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

H herhangibirii52
2 hafta (0 mesaj)
Aynı durumdayız hocam benimde aklıma kötü senaryolar geliyor korkuma randevu alıpta gidemiyorum doktora. Siz hangi yöntemle ameliyat olmuştunuz, ameliyat olana kadar ne zaman farkettiniz merak ediyorum.
Probleminize gelince çok stres yapmayın gerçekten psikolojik olarak insanı bunaltıyor. O bölgedeki deri ince olduğu için kolayca deri yırtılabilir en ufak bir harekette veya tuvalete çıkarken ıkınma veya temizlik sırasında olabilir başıma geldi oldukça kötü bir durum. Benimde 4 ay oldu primer yöntemle ameliyat oldum ve daha başlangıç durumunda olmasına rağmen iyileşme sıfır ve halen akıntı oluyor. Forumu epey okudum 1 senede iyileşenler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Numenorian Man

N Numenorian Man
2 hafta (652 mesaj)
Yöntemlerden pek anlamıyorum. Kesti hastalıklı kısmı alıp dikti. Doktora gösterdim nüks değil dedi. Dediğiniz gibi derisi çok ince oranın sert lifleyip zarar vermişim sanırım. İyileşmeye başladı kanama durdu. Onun haricinde iyileşme sürecim her şeyim şükür ki normal seyrinde oldu. Kolay değildi ama ekstra aksilikler de çıkmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @herhangibirii52

H herhangibirii52
5 gün (0 mesaj)
Selamlar kendi ameliyat serüvenimi ve problemlerimi anlatayım yardıma ihtiyacım var çünkü.
4 ay önce primer yöntemle ameliyat oldum sözde doktorla flep kaydırma yöntemiyle anlaşmıştık ancak ameliyat sırasında daha başlangıç olduğunu ve flep yapamayacak kadar küçük olduğunu söyledi bende tamam dedim primer olsun o zaman. Neyse ameliyat olduk ilk sıkıntım dikişler oldu. Normalde 20 günde alınacak dikişler 1 ayda alındı doktorun demesine göre derim hava almıyomuş hafif kilolu olduğumu söyledim evet biraz etkisi olabilir dedi.
Neyse 1 ay sonra dikişler alındı doktor biraz daha akıntı devam edebilir dedi tamam dedik bugün doktora gittiğimde nüks olmadığını ancak tekrar ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Üstüne flep yaparız iyi olursun diyor bundan 4 ay önce flep yapamam diyen doktor diyor bunu. Gerçekten hayatım alt üst oldu gece rüyalarıma giriyor özele gitmeye karar verdim mikro sinüstektomi yöntemi varmış bu yöntemle ameliyat olanlar yazabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.