Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
26
Cevap
0
Tıklama
28
Öne Çıkarma
Cevap: Kenshi (2013) (2. sayfa)

R Rindaman Konu Sahibi
geçen ay (7764 mesaj)
Aslında mevzu şu, oyun içinde kitapları okursanız kimin neci olduğunu anlarsınız.

Özenle çevirdim hepsini. Teknoloji Avcılarının elinden kitap ve notları almanız lazım.

Holy Nation sınırlarında gezerseniz iskelet görünce direkt dalıyorlar, hive ile konuşup ticaret yapmıyorlar falan.

Yamyamlar, Balık adamlar, sis adamlar falan direkt dalıyor. Bir sürü haydut türü var, size bir iki yakınlaşmadan sonra saldırmaları an meselesi.

Yengeç Sürücüleri falan nötr gibi duruyor ama haritada geniş alanlarda dalıyorlar. Oyun bazı açılardan çok manyak türden bir oyun.

Diyaloglar evet, oradaki başı çeken gruplarla iletişim için lazım fakat bunu öğrenmek için kendinize zaman tanımak lazım.

Full time çalıştığım için bu aralar bakmadım ama word swap'lar yüzde 75 çevirilmiş durumda. Onu bir süre sonra bitirirsem sadece diyaloglar kalıyor.


İleride ingilizcesi iyi olan iki kişi çıkarsa, hafiften yorum da katarak tatlı çeviri yapan gönüllü birileri olursa ben dosyaları atarım bri deneme çevirisi yaparız

diyaloglara girişiriz.

Şunu da ekliyim, ikinci oyun yapım aşamasında, birkaç yıl sonra yine ilkine bir rağbet olacaktır o zaman bu konu yine dolup taşacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 21 Ekim 2021; 2:6:40 >


Z zeduser10
geçen ay (14 mesaj)
Teşekkürler rindaman. oyunu bugün steamdan alıcam indirimi var. ingilizcem zayıf ve oyunu hiç bilmiyorum oynamadım :D ama aşırı ilgimi çekiyor. oyun içi kitaplara bakıcam neredeyse tekrardan


Bu mesaja 1 cevap geldi.

R Rindaman Konu Sahibi
geçen ay (7764 mesaj)
Kenshi çok manyak bir oyun, sevmesem hayatta çevirmezdim. Bir tane karakterle başlayıp olasılıkların limitisiz olduğu bu oyunda insan

resmen kendi imparatorluğunu kuruyor.
Bu mesajda bahsedilenler: @zeduser10

H Hope05
3 hafta (193 mesaj)
Yıllar sonra foruma size yanıt vermek için giriş yaptım. Oyunu ilk defa deneyimleyecegim. Şu aşamada oyunu anlamak için çeviri yeterli duruyor. Diyologları da bir şekilde çevirmeye çalışacagım oynarken. Emeginiz için teşekkürler umarım bir gün tam yamayı çıkarma motivasyonuz olur. Saglıcakla kalın.
B Birkan Tekin
geçen hafta (110 mesaj)
bence en iyisi translate yama yapmak cok uzun sürer yoksa tek başınıza çeviriyorsunuz
S Sele177
geçen hafta (112 mesaj)
Tamamlandığında hemen listeme ekleyeceğim, elinize sağlık.
R Rindaman Konu Sahibi
geçen hafta (7764 mesaj)
Daha uğraşmıyorum anca wordswap'lara bakabilirim.

Diyalogları çevirme işi ekip işi.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.