Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Kayıp kedi. Esenyurt yenikent mahallesi 677. sokak bulana para ödülü

E ekostros Konu Sahibi
5 ay (10127 mesaj)
Selam arkadaşlar. 5-6 gün önce esenyurt'ta bir aileye kedi sahiplendirdik, 1 saat sonra evlerine girerken ellerinden kaçırmışlar. Haber vermek yerine numaralarımızı engellemişler ve umursamamışlar. 24 saat sonra engellendiğimizi farkettik güç bela ulaştıkta öyle öğrendik durumu. Kediyi kaybettikleri yerin adresi bu yenikent mahallesi 677. sokak, eski karakol binası varmış sokakta. 3 gündür bölgede arama yapıyoruz ama hala bulunamadı. Açıkçası bu kötü insanların bizi doğru yönlendirip yönlendirmediği konusunda da çok emin olamıyoruz.

Aranızda Esenyurt'ta oturan, o bölgelerde sokak hayvanları ile ilgilenen veya tanıdığı olan birileri varsa yardımcı olabilir mi ? İnstagram'da da bulabildiğim birkaç hesapta ilanı paylaştırdım.

Kedimiz bu. 10 gün önce kısırlaşma ameliyatı oldu, göbek bölgesi tıraşlı ve dikiş izleri duruyor. Tasması yok dolayısı ile sokak kedisi sanılabilir. Biz sokaktan bulduk ama veteriner yeni atılmış olduğunu gözleri ve kulaklarının temiz olduğunu söylemişti. Bulan kişiye de para ödülü vereceğiz.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.