Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
21
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Cevap: Kasten adam öldürmeye teşebbüs? (2. sayfa)

Z zotacing
10 ay (22347 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: yharf

Son 4-5 aydır özellikle çok gergin ortam. sağdan ortadan 50-60la gidiyorum. Karşıdaki arabayı üstüme de sürse frenliyip geç diyorum. İpsiz sapsızın birine can vermekten iyidir alttan almak.
50.000'den fazla katil-hırsız-dolandırıcı ve aralarında farklı suçlardan en az 4-5 yıl yatarı olan adamları saldılar, medyaya bilerek yansıtılmayan günlük cinayet-yaralama sayıları rekor düzeyde. Bunların hesabını veren veya sorabilen kimse yok.
Z zotacing
10 ay (22347 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Armin van Buuren*

"Kasten adam öldürmeye teşebbüs" demenize gerek yok. Zira teşebbüs hali ancak suçun kastla işlendiği durumlarda mevcut olabilir.
Sen de haklısın; aracı süren direksiyon hakimiyetini kaybettim yol ıslaktı diyerek çay içip ifade verip çıkacak.
W Wesley Benjamin Sneijder
10 ay (218 mesaj)
Olayın öncesi nerde falan filan diyenler bu ülkede motosiklet sürmeyi gokart aracı kullanmak falan zannediyor heralde.
Sen trafikte tartıştığın belki küfürleştiğin bir araca kasti olarak vurmuyorsan/vuramazsan motosiklete hiç vuramazsın kardeşim. Motosiklette kaporta sürücüdür. Nefsine yenilip bunu sağlıklı bir şekilde düşünemiyorsan kusura bakma cezanı çekeceksin. Bugün videodaki kişi yaralanır yarın belki Allah korusun senin çocuğununun başına gelir yaralanır. Azıcık vicdan. Ülkede kamerasız motosiklete binemez hale geldik bu önyargılar yüzünden...DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.