Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
11
Cevap
0
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Kartal Yuvası'ndan alınan ürünün gönderim rezilliği!

E emgsport Konu Sahibi
3 ay (0 mesaj)
Herkese merhaba.
25.08.2021 tarihinde kartalyuvası web adresinden kızım için iş saha forma seti aldım. (forma, şort, çorap)
Sitedeki fiyatı 349 TL. Ve gelen ürünün fotoğraflarını sizlerle paylaşıyorum. Gönderdikleri formayı şeffaf bir poşete koyup, Yurt İçi kargosuna gönderilmek üzere teslim etmişler. Kargo firması da sağ olsun, kendi poşetlerini koyup bantlayıp bana getirdi. Gelen kargomun poşeti buruşmuş, karton asma yeri ve kağıtlar yırtık, formanın üzerinde ayak izleri var, kol kısmı delik (yırtık). Yaklaşık 3 gündür ilgili birimler ile telefonda görüşüp, uzlaşmaya çalışıyorum. Bana para iadesi yapmaktan başka bir seçeneklerinin olmadığını söylüyorlar.
Sizce gönül verdiğimiz renklere saygımız böyle mi olmalı? Ya da karşınızdaki müşteriye 349 TL lik bir ürünü ince bir poşetle mi gönderirsiniz?
Bugün Eminönünden bile bebek takımı aldığınızda (80 TL), kutulu bir şekilde size satıyorlar. Bir kutu maliyeti 1 ila 3 TL arası fiyattadır. Cok mu zor bu kutuya koyup göndermek?
Firmadan gelen çözüm para iadesi yapmışlar. Ürünü de vermiş oldukları kod ile taraflarına geri göndermemi istiyorlar.
Sonuçta haklı olduğum bir süreç. Mesai saatlerinde ilgilendiğim bir konu. Ordan kesintilerim olacak. Hepsini geçtim çocuğuma o formayı hafta sonu giydiremedim. Ailem ile formalarımız giyip maç izleme hayalimiz vardı, yalan oldu.

Sizlerden konu ile ilgili önerilerinizi rica ederim.


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >GSSTOREden yapın alışverişlerinizi sorun yaşamazsınız hocam ;) Geçmiş olsun .
Yoruma Git
sükût - 3 ay +5

- -Realist-
3 ay (544 mesaj)
Ayıp etmişler iade edin bence< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

A ademis
3 ay (1209 mesaj)
Çok üzücü. Mağazalarımızın maalesef ne kadar profesyonel! yönetildiğine örnek. Kulübü doğrudan arayıp şikayetinizi iletin


Bu mesaja 1 cevap geldi.

B BlackEagle
3 ay (4280 mesaj)
edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle -- 2 Eylül 2021; 10:49:10 >


E emgsport Konu Sahibi
3 ay (0 mesaj)
Zaten ürünün bu şekilde kullanılması imkansız. Sağolsunlar iade kodu verdiler, ürünü o kod ile birlikte geri göndereceğim.
Bu mesajda bahsedilenler: @-Realist-

E emgsport Konu Sahibi
3 ay (0 mesaj)
Evet, malesef üzücü bir durum. Bugün kulübü arayıp şikayetimi ileteceğim. Cünkü kartal yuvasını aradığımda para iadesi yaptıklarını ve başka birşey yapamayacaklarını söylediler. Amacım bu tür ürünleri biz renklerine gönül verdiğimiz takımın taraftarlarına ulaştırırken daha dikkatli olmaları.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @ademis

A ademis
3 ay (1209 mesaj)
Sonuç ne olursa buraya da yazın lütfen< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

S sükût
3 ay (2451 mesaj)
GSSTOREden yapın alışverişlerinizi sorun yaşamazsınız hocam ;) Geçmiş olsun .< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


E emgsport Konu Sahibi
3 ay (0 mesaj)
Sonuç olarak; zaten para iadesi yapmışlardı. Gittim bakırköy capacity kartal yuvasından tekrardan forma seti aldım. Hatalı ürünü hala iade etmedim. O ürünü stadın altındaki kartal yuvasına ellerim ile teslim edeceğim. Onunda sonucunu tekrardan bildiririm.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @ademis

A ademis
3 ay (1209 mesaj)
kulübün ve pazarlama bölümünün bundan haberi olmalı. Böyle hizmet olmaz. Hangi firma olursa olsun.
Bu mesajda bahsedilenler: @emgsport

E emgsport Konu Sahibi
3 ay (0 mesaj)
Bencede olmalı. çünkü biz dişimizden tırnağımızdan artırarak bazı şeylere heyecanla sahip olmak, renklerine gönül verdiğimiz takımımızın ürünlerini üstümüzde görmek istiyoruz. Böyle sonuçlarla karşılaşınca da ister istemez üzülüyoruz. Diğer taraftarlarımızın aynı şeyleri tekrar yaşamamaları için daha özenli ve dikkati olmalarını rica ediyoruz. Alınan ürün ucuz bi anahtarlık, atkı veya tsihrt değil. Bir forma setini kalın kutu ambalajında müşteriye göndermek bu kadar maliyetli ve zor olmamalı!
B burnaldinho
2 ay (1777 mesaj)
Hocam tamam ortada bir ayıp var da, adamlar da siz ürünü daha göndermeden ücretinizi geri vermiş. Siz yırtmışsınız veya neden kargoyu alırken tutanak tutturmadınız gibi yokuşa sürmemiş işi, hatta hala ürünü göndermedim, hem paramı aldım hem ürün bende duruyor diyorsunuz. Bence bir ayıp etmişler ama en azından profesyonel bir şekilde madur etmemişler de. Olur o kadar hata çok takılmamak gerekDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.