Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
103
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Karşınızda Yeni PANAMERA

1 1511 Konu Sahibi
5 yıl (765 mesaj)
< Resime gitmek için tıklayın >

Yeni Panamera, ikinci jenerasyonu ile karşımızda. İşte bir salon otomobili ile spor otomobilin en iyi karışımına dair tüm detaylar…

Porsche Panamera, 2010 yılında hayatımıza girdiğinde sedan bir Porsche fikrini hepimiz yadırgamıştık. Ancak, 2004 yılında Cayenne ile tanıştığımızda onu daha çok yadırgamıştık ki, Cayenne sonraları kendini sevdirmeyi başarmıştı. Haliyle Panamera’ya ısınmamız da çok zaman almadı. Spor otomobil gibi davranabilen, hatta görünebilen ama bir salon otomobili olan Panamera, kısa sürede başarılı satış rakamlarına ulaştı. Türkiye’de özellikle Florya-Yeşilköy bölgesinde peynir-ekmek gibi sattı. Panamera, şimdi geçmişinden aldığı cesaret ve güçle yenilendi, ikinci jenerasyonu ile karşımıza çıktı.

911’İN TASARIM DİLİ

Yeni Panamera, özellikle dış tasarımında modelin ana hatlarına sadık kalmış. Ancak. ön ve arkada ise hayli sihirli dokunuşlar mevcut. Arkadan bakıldığında Porsche 911 ile aynı tasarım dilinin kullanıldığı anlaşılıyor. Ön tasarımda da -arkası kadar olmasa da- 911’in izlerine rastlamak mümkün. İç mekanda ise daha radikal değişimlere gidilmiş. Porsche’de modaya uyup, orta konsola devasa bir ekran yerleştirmiş. Vites topuzu tasarımı ve pedestal da değişime uğramış.

Kaynak
M mehmedaltair
5 yıl (6921 mesaj)
4. panamera konumuz hayırlı olsun< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B BlackGhost12
5 yıl (2675 mesaj)
Kaç tane konu var yavvv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 30 Haziran 2016; 17:03:52 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Y yolcu07
5 yıl (748 mesaj)
Porche bisiklet yapsa yine 911 'e benzetecek< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


G Guest-0C0967079
5 yıl (1306 mesaj)
Panameralar birbirine karıştı. Gerçi 1. nesli yeni çıktı diye anlatsalar, dinlerim.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.