Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Kariyerkapısı Staj

E Epsilonpruva Konu Sahibi
geçen yıl (127 mesaj)
Merhaba herkese umarım sağlıklısınızdır.
Jeoloji müh 2.sınıf öğrencisiyim,dün kariyerkapısı sitesinden başvurduğum stajlardan karayolları genel müdürlüğünden staj için kabul almışım.Stajın konyada olması(1 saat uzaklıkta) ve karayollarında yaptığım stajın bana faydalı olup olmayacağı konusunda kararsız kaldım.
Bölüm dersimin birinden kaldığım için yaptığım staj zorunlu staj yerine sayılmıyor,gönüllü stajı olarak geçicek.
Daha önce karayollarında staj yapan veya tanıdığı olan varsa işleyişi hakkında bilgi almak isterim.
E Epsilonpruva Konu Sahibi
geçen yıl (127 mesaj)
up
G Guest-DD61D2951
geçen yıl (54 mesaj)
imkanlar daralıyor bu fırsatı bir daha yakalayamazsan kendini duvardan duvara vurursun am faydası olmaz cv için iyi bir adım 1 saat yol çekerim dersen gitmeni tavsiye ederim şu an yeni mezundan bile 2 3 yıl tecrübe istiyorlar
B burakhandogan
geçen yıl (0 mesaj)
Bende 2-3 gün önce aynı teklifi aldım karayollarından. Makine mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Okul 24 iş günü staj istiyor ama karayollarında yapılacak staj 02.08.21-27.08.21 arasında 25 gün yani hafta sonlarını çıkartırsak 19 iş gününe denk geliyor. Acaba hafta sonları da çalışılıyor mu bir bilginiz var mı? Başlığı açan arkadaş bana ulaşırsan bildiklerimizi birbirimize aktarmamız iyi olur. instagram adresim: burakhanndogannDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.