Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Kardeşlik hakkında

A Arkadiusz Milik Konu Sahibi
2 yıl (842 mesaj)
Fiyatlar bu haldeyken kardeşlik konusunu bir arkadaşın yorumuyla ''kalleşlik'' konusuna çevirmeye çalışıyorlar.
Ben öğrenciyim çalışmıyorum cebime giren para yok her sattığım oyunu 5-10 lira eksik satmaya çalışıyorum adamlar aldıkları oyunları kar ederek elinden çıkarmaya çalışıyor.

Arkadaşlar düşünsenize bir hesap 5 kişinin elinden geçse aldıktan sonra satan herkes hiç yoktan 5 lira eksik satsa oyunun fiyatı 25 lira eksilmiş olur.

Geçen ay 22 liraya satılan Battlefield 1'ın sadece sec hakkını 25 liraya satmaya çalışan mı dersin, forumdan kardeşlikle aldığı çift hak oyunu aldığı fiyatından 20 lira fazlasına satmaya çalışan mı dersin...

Keşke kesin kanıt karşılığında bu arkadaşlar forumdan uzaklaştırılsaydı.

Konu üzerinde de sitem edince mesajlarımız siliniyor uzaklaştırılan biz oluyoruz.
Dediğim fiyat eksilterek satma olayına çoğu kişi dikkat etse belli bir süre sonra neredeyse bedava fiyatına AAA oyun oynardık. Kaldı ki ben böyle olmasını da isteyemiyorum çünkü birisine bedava oyun verdin mi bu sefer gidiyor kendisi parayla satmaya çalışıyor :D

Daha azınlık bir grup içerisinde daha sistemli bir kardeşlik konusu gerekiyor diyeceğim de artık doğru düzgün kullanan da kalmadı...DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.