Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Karantinada San Andreas oynayacaklar için ufak taktikler

M magena Konu Sahibi
2 yıl (3461 mesaj)
evde kalmaya devam ettiğimiz şu günlerde, mazi olsun veya tekrar düzgünce hikayeyi anlaya anlaya bitireyim şu oyunu diye düşünüp oyuna başlayanlardansanız eğer; size birkaç ufak taktiklerim var. Oyunda 1 kez bile hile kullanmadan oynayanlar için yani oyun oynamak ne demek bunu bilenler için bu liste. Bu şekilde oyundan kat kat zevk alarak oynayacaksınız. yıl 2020 evet ama hala oynayan çok kişi vardır.

Hikayeye başlamadan önce

1-İlk önce bi can seviyeniz artsın

tenpenny sizi otodan attığı zaman yani oyuna başlar başlamaz hemen ambulans buluyorsunuz. tercihim plaj tarafındaki hastane olacaktır. düz ayak girişe sahip olduğu için, görevlerde yakın mesafe ve indirme konusunda kolaylık olacak. 12 seviye görevi tamamlayıp bitiriyoruz. böylelikle can seviyeniz 2 katına çıkacak. en büyük avantajı ise canınız full iken isterseniz atmosferden atlayın çok az bi canla kalacaksınız ve ölmeyeceksiniz. ileri ki görevlerde çok fazla yararını göreceksiniz. bunu oyun bittikten sonra yapanlar artık ne amacıyla yapıyorlar anlamıyorum.


< Resime gitmek için tıklayın >

2-Şimdi sıra armor seviyesini arttırmakta

canınız arttı. hemen bi polis motoru kapıyorsunuz. LosSantos civarlarında çok fazla SMG mevcut. toplayıp merminizi çoğaltın. GroveStreet'ten bi tane eleman tutun arkanıza binsin. yüksek kesimlere, köylere gidin ve görevi başlatın. 12 seviyeyi tamamlayın. motorla çok daha rahat manevra ve kaçış olacağı için rahatlıkla yaparsınız. köy yolu neden derseniz, tenha ve geniş alanlar bulunduğu için rahat edersiniz.

< Resime gitmek için tıklayın >

2.1-Diğer şekilde polis görevi

bolca silah aldıktan sonra yüksek bi kesime çıkıp polisleri avlıyorsunuz. 6 yıldız olana dek yaptıktan sonra gelen rhinoların birini kapıp eve garaja götürüyorsunuz. polislerden Pay-N Spray yardımı ile kurtulduktan sonra rhino ile 10 dakikada o görevi tamamlarsınız. tankı alması zordur m4 mermileri deler geçer bu sizi zorlayabilir.

< Resime gitmek için tıklayın >

3-Kas yapın ve Katie'yi elde edin

daha gym açılmamış olduğu için sahil tarafındaki aletlerde çalışın. en az %50 kas yapmanız gerekiyor. yaptıktan sonra bi tane uçak çalıp SanFierro'ya kaçın. 4 yıldızda uğraşması zor olacak fakat karate kursu ve golf kulübü arasında kalan yeşillik alandaki Katie'nin yanına gidip sevgili olun. Bunun sebebi sağlık çalışanı oldugu için, öldüğünüz zaman silah ve paranız gitmeyecek. Katie ile sevgili olmak için kaslı bi yapınız olmak zorunda.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

Yukarıda yazdıklarım maksimum 2 saatinizi alacaktır. Hepsini başardıktan sonra hikayeye çok daha sağlam şekilde başlayacaksanız. Demişti dersiniz çok fazla avantajını göreceksiniz.

Hikayeye başladıktan sonra

>>Legal olan taktik

at yarışı oynanan yerin 3-4 blok ötesindeki evi 10.000 dolara satın aldıktan sonra save atın. at yarışına gidip bütün parayı basın. kaybederseniz son save i tekrar load ederek şansınızı tekrar deneyin. aslında illegal yani hile değil fakat oyunun bi nevi açıklığı veya unutmuşluğu diyelim.

< Resime gitmek için tıklayın >

1-Taksicilik

kesinlikle SanFierro'da yapılması gereken görevdir. karmaşıklığın aksine düzenli bi şehir planı bulunduğu için, sıkıntısız görevleri yapabilirsiniz.

< Resime gitmek için tıklayın >

2-Kuryecilik

çok fazla para verir, parasız dönemlerde yapmanız yararınıza olur.

< Resime gitmek için tıklayın >

3-Görevle gelen sevgili

Yangından kurtardığınız Denise adındaki kızla ilk buluşmanızda öldürün. Katie ile olan ilginizi bozmasın.

< Resime gitmek için tıklayın >

Spoiler
Caligula'yı soymak için gereken kartı, Millie adındaki sevgilinizi öldürerek kolay yoldan elde edebilirsiniz.

< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magena -- 15 Nisan 2020; 9:37:13 >


M magena Konu Sahibi
5 ay (3461 mesaj)
S Scorpioleo
5 ay (3530 mesaj)
Döktürmüşsün emeğine sağlık :)DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.