Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
158
Tıklama
0
Öne Çıkarma
kapasitem olduğu halde download hızım düşük

M
M@rKSm@N Konu Sahibi
10 yıl (2213 mesaj)
aynı ethernet kablosuna başka pc bağladığım zaman download hızı çok iyi, fakat bu pc yavaş. hatta speedtest.net de çok iyi hız değeri çıkmasına rağmen, bir dosya indirmeye kalktığımda veya facebookda video izlemeye kalktığımda aşırı yavaş (50 kb/s) başından beri enteresan bir pc zaten, vista gelmişti xp kurduktan sonra bir adam edemedik pc'yi. driver sıkıntısı da var zaten sitesinde verdiği driverlar bozuk.
M
mınaaa
10 yıl (1194 mesaj)
cihaz hakkında ve kurulu olan programlar hakkında detay verebilirsen yardımcı olmaya çalışırım
M
M@rKSm@N Konu Sahibi
10 yıl (2213 mesaj)
uniq q4515 bilgisayarın modeli bu. ethernet kartında sorun vardır diye 2. ethernet kartı takmıştım. ağ kablosunu ona taktım durum yine aynı oldu. sonra evde benim access pointim vardı. onu getirip ağ kablosuna takmayı denedim, bu kez wireless'den bağlanınca belki düzelir diye düşündüm. wirelessden bağlanınca speedtest sonuçlarım iyi çıktı ama download hızı yine vasat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M@rKSm@N -- 13 Mart 2010; 20:29:03 >


M
mınaaa
10 yıl (1194 mesaj)
kullandığın yazılımların veyahut ağ yöneticinin-modem konfigurasyonunun etkisi olabilir zannımcaDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.