Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
558
Cevap
0
Tıklama
703
Öne Çıkarma
Cevap: KANSERİ YENDİM SS'Lİ (EDİT) 21.10.2018 (EDİT 2) İNSTAGRAM ADRESİM (EDİT 3) NASIL BAŞLADI (29. sayfa)

S statica
geçen yıl (171 mesaj)
Çok geçmiş olsun kardeşim. Allah sağlıklı uzun ömürler versin.
H Hendrik Johannes Cruijff
geçen yıl (5672 mesaj)
Kanseri yenemezsini.Bünyeye girdi mi artık hapı yuttunuz genç ve dirençli kalırsanız etkeni zayıflar takı vücûd direnciniz tekrar zayıflar moral motivasyonunuz düşer stresli ve depresif olaylar yaşarsınız tekrar uyuduğu yerden kalkar genç insanların savaşma azmi elbet var ama hastalığın sanıyorum tipi genetik etkeni ele alındığında insan bedenindeki tesiride farklı oluyor.

lenf kanseri demişsiniz.Şuan en son bir gündem olan ses getiren Neslihan tay olayı vardı bakın unutuldu oda sanıyorum 2 senede bu hastalığın güçlü etkenine direnmiş ne kadar yendim sedefe hastalık tekrar tekrar başgösterdi bu lanet olgudan kurtuluş yok heleki şu zamanda.


Hastalıkların başlıca nedeni;

1.Stres

2.Depresyon

3 .Takıntı

Rahat olmak isterseniz yeri gelirse pervasız bencil olun içinize atar ve olası devamlı takıntı yaparsanız hastalık dizi alır götürür.Bunun bilincinde olmak lazım.Kanser vücuttan silinmez.Bunu bilmem lazım.Bunu bilerek dediğim gibi stresli depresif takıntılı tutumlardan uzak durmak lazım.

Yeniden baş göstermesi uzak değil yaş ilerledikçede katlanılması zor olur 15 yaş 25 yaş 35 yaş 45 yaşta hastalık aynı tepkiyi veya siz hastalığa aynı direnci gösteremeyenilirsiniz.Hayatın hemgameli hali bu hastalığın iyice azmasınada sebep olabilir.Demem o ki oldu bitti dememeli yinede herşeye hazırlıklı olmalı bu hastalığı geçirmiş kişiler.

Geçmiş olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

G Guest-10D285547 Konu Sahibi
geçen yıl (585 mesaj)
Bunların hepsini biliyorum tekrar bilgilendirme için teşekkürler. O sadece şuanda uykuda umarım uyanmaz.
Bu mesajda bahsedilenler: @Hendrik Johannes Cruijff

S Smartz
geçen yıl (298 mesaj)
senin adına sevindim güzel kardeşim inş. daha güzel günler yaşarsın
S strongergo
geçen yıl (622 mesaj)
Allah bir daha göstermesin kardeşime. Sevindim senin adına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.