Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
541
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Kancalı diş protezi fırsatı (istanbul çapa diş)

G gneu1989 Konu Sahibi
4 yıl (35 mesaj)
Merhaba arkadaşlar 
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde öğrenciyim. 
Takma diş yaptırmak isteyen birine ihtiyacım var okuldaki stajım için. 
Bulacağım hastanın ağzında bir takım kendı veya sabıt protezli dişleriyle birlikte kancalı takıp çıkabilir protez kullanıyor olması veya ağzında çok sayıda eksik dişlerinin var olması gerekıyor. etrafınızda bu kriterlerde olan anneanne dede birileri varsa benimle iletişime geçerseniz memnun olurum, detayları konuşuruz. 
Öncelikle başımızdaki değerli asistanlarımız süreç boyunca bizi denetliyor ve zor durumlarda devreye giriyorlar yani yaptığımız iş gerçekten kaliteli ilerliyor. 
Her şey tamamlanınca son denetimi yine çok değerli profersörlerimiz yapıyor ve kötü bir işe onay vermiyorlar emin olun.Kısacası yapılan işin hastayı memnun etmeme ihtimali yok.Şartlar da böyle. 
Fakültemizin yeri Fatih, Çapa .5 e yakın seans hastayla görüşmemiz gerekiyor bu sebepten uzaklığı da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim, teşekkürler şimdiden.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Q qeep
4 yıl (718 mesaj)
Hocam çapada normal dolgu yaptıramıyoruz, neredeyse 2 sene atıyor. Bunu duyanlar bütün dişi söker gelir bak söylüyorum.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B B.AYAR
4 yıl (1121 mesaj)
konunun yeri burası değil.< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >


S sincax
4 yıl (148 mesaj)
Bence efsane fırsat. 70-80 yaşında olsam kaçırmazdım. Ama daha 30 yıl var< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.