Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
13
Cevap
1204
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Kanal Tablosu, Rehber geç geliyor

D Dismoor Konu Sahibi
9 yıl (3833 mesaj)
2 3 ay önce D-smart a geçtim HD olarak. Şimdi sorunum ok ve rehber tuşuna bastığım kanal tablosu ve rehberin geç gelmesi. Fişi çıkartıp tekrar taktığım zaman sorun düzeliyor ama belli bir süre geçtikten sonra sorun tekrar ediyor. Acaba receiver da mı sorun ?
S s.volkan
9 yıl (14166 mesaj)
Herkeste var bu sorun sanırım..

Çözüm sizin dediğiniz gibi..

Yazılımmı kötü cihaz mı ben anlamadım
M MemphisMafia
9 yıl (178 mesaj)
aynı sorun bendede var maalesef, liste 5-6 sn sonra geliyor.
M max0007
9 yıl (406 mesaj)
+1.Oldukça sinir bozucu bi şey umarım kısa sürede halledilir.Yoksa d-smart
M merol77
9 yıl (262 mesaj)
yazılım güncelleme mi yapmak gerekiyor acaba
Z zeybek32
9 yıl (301 mesaj)
aynı durum benim cihazda da mevcut!! gerçekten sinir harbi yaşıyoruz
S spindoc
9 yıl (220 mesaj)
tam 12 snde geliyor benim listem. o kadar para veriyoruz yazıklar olsun.
G G774
9 yıl (595 mesaj)
Zannedersem güncelleme ile ilgili , biliyorsunuz kendileri istedikleri zaman recevir açıksa güncelleyebiliyorlar.. Bende de bir süre çok ağırlaşmıştı, o zaman da menü kanal listesini renkli hale getirmişlerdi, şimdi bu uygulamayı geri aldılar yavaşlama ortadan kalktı.. Deneme yapıp duruyorlar gıbı..

hazır yazmışken şu blu olayını HARD DİSK olmadan izleyebilen var mı ?
F fırtına333
9 yıl (226 mesaj)
10 gun once ben de d smart aldım, aynı sorun. 12 sn suruyo rehberin gelmesi. Bazen unutuyorum rehbere bastıgımı bi anda gelince kim bastı buna diye şaşırıyorum bile :)
aktıvasyonu yapan bayıyı aradım rehberde calısma oldugunu, bıtınce rehberın kendılıgınden guncellecegını ve sorunun duzelecegını soyledı. Umarım kafa bulmamıstır. Ama cok sınır bozucu gercekten.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


E eyucel77
9 yıl (550 mesaj)
Bende 2 gün önce teknosadan 339Tlik paket aldım hatta turuncu kampanyası vardı 271Tlye aldım. İçinden pace marka küçük siyah bi kutu çıktı. İlk başlarda kumanda güzel çalışıyor ama bir kaç saat sonra artık cihaz ısındığından mıdır nedir aynı sorunlar bende de oluyor. Kumandandan herhangi bir tuşa basıyorum cihaz algılamıyor, çok geç tepki veriyor. Sonra başka bi tuşa basıyorum bir önceki tuşun görevini yapıyor. İşkence haline geliyor. Napcaz bunu ya!! :(
S semender96
9 yıl (2008 mesaj)
Yazılımı güncelemeleri şart evet, ancak bu geç gelme her zaman olmuyor.
E eyucel77
9 yıl (550 mesaj)
Evet her zaman olmuyor. Mesela bu sabah kalktığımda bi yarım saat izledim hiç bir sıkıntı yoktu. Ama gel gör ki akşam olsun 3-5 saat çalışır vaziyette geçşin başlıyor sorunlarda. Kapatıp açmak bile fayda etmiyor o zaman.
E eyucel77
9 yıl (550 mesaj)
Artık bu akşam teknosaya götürdüm bıraktım, servise gönderdiler :(
E eyucel77
9 yıl (550 mesaj)
Bugün servisten geldi, cihaz değişimi yapıldı. Eve getirdim taktim hemen. Yazılım güncelleme aşamasına kadar gayet güzel ama güncellemeden sonra aynı sorun devam ediyor. Artık yarın iadeye götüreceğim. (DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.