Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Kaliteli Makina Mühendisi ARanıyor !

K
karafetva Konu Sahibi
3 ay (1815 mesaj)
Memleketimizdeki interaktifliği, iletişimi arttırarak keşfedilecek cevherleri ortaya çıkarmak istiyoruz. Ne kadaaar sorunlar var değil mi? Çalışmak için çırpınan gerçek bir icraat adamı boşta, sadece tanışıklıkla bir yere kapağı atmış ama işten çıkarılamayan her ay maaş alan tembeller boşluğu doldurmakta.... bu Allah (c.c.) 'ın taktiridir. ancak bizler de zorluğa karşı hem kendi başımıza hem de birbirimizin toplu kuvvetini en iyi şekilde kullanarak yapabildiğimizin en iyisini yapmalıyız. Cesaret edilemeyene girişen, becerilemeyeni yapan, başkasının değil kendi rekorunu kıran bir kalkışmadır bu.

Diğer her meslekte forum tipi herkesin ulaşabildiği ve isimlerin tanışıklıklların değil fikirlerin ve kalitenin parladığı hakkı sahibine iletmek üzere konular açılmasını tavsiye ederiz.

Konumuzda Makina Mühendisliği namına yüksek cevherleri hayata kazandırmak esastır. Yanısıra, derdini anlatıp rahatlıkla iş arayışı da mümkündür, illa ki dünya çapında bir rekor aranmıyor.
K
karafetva Konu Sahibi
3 ay (1815 mesaj)
Bu mesaj; konuya gelen talep ve bildirilmesi gerekenlerin tek elden düzenlendiği bir mesajdır. Kendim yada Dh ilgilileri tarafından güncellenmesi içindir.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.