Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
236
Tıklama
0
Öne Çıkarma
KALİTELİ, Güvenilir Hizmet Pasaport KAYDI EVİNİZE KADAR GELİYOR

E
Ezgiiletisim Konu Sahibi
7 yıl (3 mesaj)
Pasaport kayıt işlemi, tamamen yasal ve zorunlu bir işlem olup cihazın kullanıma açılmaması durumunda %100 ücret iade garantilidir.

İlanlarımızdaki fiyatlar sabit olup daha sonradan vergi, harç gibi ekstra bir ücret ödemenize gerek yoktur. Cihazınız kullanıma açıldıktan sonra size göndereceğimiz bilgilendirme mailinin ardından Cihazınıza hattınızı takıp kullanmaya başlayabilirsiniz


PASAPORT KAYDI NEDİR ?

Türk vatandaşlarının yurtdışından getirdikleri telefonların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bunun sebeplerinin başında yurtiçi ve yurtdışı arasındaki telefon fiyatlarındaki fark ve bazı telefon markalarının yeni modellerinin yurtdışında Türkiye’den daha önce satışa sunulmuş olmasıdır.Telekomünikasyon kurumundan alınan bilgilere göre son dört yılda yurtdışından gelen vatandaşlarımızın getirmiş oldukları telefon sayısı 5.5 milyon’u bulmuştur.

Türk Telekomunikasyon Kurumu, bu telefonların kayıt altına alınması ve kaçakçılığın önüne geçmek için yurtdışından yolcu beraberinde getirilen telefonların yurtiçinde GSM operatörlerinin yetkili kıldığı şubeler aracılığıyla kayıt altına alınmasını zorunlu hale getirmiştir.Her yolcu yurtdışından her sene bir telefon getirme ve pasaportuna kaydettirme hakkına sahipken, bu durum 2008 yılından itibaren 2 yılda sadece 1 tane telefonu pasaporta kaydetme şeklinde değişmiştir.


Hizmetlerimiz

Kalıcı Kayıt
Yapılan kayıt ömür boyu kapanmamaktadır

ADRES: Adres (Ankara) : Ankara Cad. 26/1 Sincan/ANKARA

Adres (Edirne) : H.HATUN MAH.GAZİ CAD.NO:84 K:1-109 Uzunköprü/Edirne

Adres (Bolu) : Karaçayır Mah. Aydın Sok. 2A İş Merkezi No: 4/7 Merkez / BOLU
İrtibat CEP NO : 0536 222 02 08
< Resime gitmek için tıklayın >

ÜCRET: 250 TL VERGİLER DAHİLDİR İŞ YERİ ADRESLERİMİZ VERİLMİŞTİR DİLEYENLER GELİP ELDEN NAKİT ÖDEYEREK YAPTIRABİLİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezgiiletisim -- 9 Haziran 2013; 16:42:51 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.