Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
158
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Kale Savaşlarında Honour Point Kasmak
K
2 yıl
Çavuş
Konu Sahibi

Merhaba arkadaşlar,

Savaşlarda Inngison kalelerinden maksimum 170 HP genel olarak 150 HP alıyorum, Red Katalam kalelerinden ise 200 HP alıyorum. Cleric oynuyorum. Lejyondaki adamlar chatte yaszıyorlar toplam 1000 HP 1500 HP kasanlar var. Bu nasıl oluyor neye göre daha fazla kasılıyor? DPS mi önemli, AP rune mu, alliance mı yoksa solo olmak mı?T
7 ay
Yarbay

Savaşlarda solo kasmak her zaman avantajlıdır. Oynadığın classta önemlidir. Senin classın dan savaşa giren adam sayısının fazla olması sıkıntıdır. Çünkü savaş ganimetinde yüksek tier almanı dolaylı yoldan baltalarlar. Eğer solo kasmak zor oluyorsa. Yüzde 50 AP veren sc basıp duo olarak yanına chanterda alabilirsin.
Oyunun ayarlarından rank göstermeyi aktif et önüne gelene vurmak yerine belli rankta ki adamlara skill at.
Savaşa göre stigma build yapmak ta önemlidir.
Ben perento da cleric oynarken mana can yer değiştirme takardım mesela. Adamların içinde kaldığımda xform hemen eriimesin diye.
Çevrende sağlam templar yada glad varsa duo olarak beraber de kasabilirsiniz.
Ben Zubaba ve Antriksha zamanında bard oynuyordum mesela. AP cape giriyordum hemen bu yüzden yanıma chanter yada sup cleric alıyordum. Yüzde 50 AP sc bastığım için aldığım tier etkilenmiyordu. Daha rahat oynuyordum hemde.
Kendine sağlam ayak gamebuddy bulursan cleric ile çok hızlı yükselirsin hem item olarak hem rank olarak.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.